Vila Zátiší a Čechie ***

Popis hotelu

Zrekonstruované stylové vily s kvalitním ubytováním. Poskytují dostatek klidu a soukromí, všechny vily disponují výtahem.

Vybavení

výtah

Fotogalerie

Vila_Cechie.jpg Vila_Zatisi.jpg

Umístění

Jednotlivé vily jsou umístěny v klidném prostředí přímo v areálu lázní.

Popis

Vila Čechie - vystavěná společně s vilou Moravou v roce 1901 pod názvem Jenny. V červnu 2003 byla Vila Čechie rekonstruována, kapacita 44 lůžek.

Vila Zátiší - vystavěna v roce 1899 pod názvem Jetty. V roce 1926 byl zde ubytován T.G. Masaryk při své návštěvě Lázní Velichovky. Rekonstrukce – květen 2000, kapacita 30 lůžek.

Vybavení

Příjemné ubytování v moderně zařízených dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Vybaveny TV, lednicí, telefonem a radiobudíkem.

Další informace

Léčebné procedury jsou poskytovány v LD Masaryk, částečně v lázeňských domech. Strava je podávána buď v hlavní jídelně nebo v lázeňské restauraci nebo v kavárně LD Masaryk. Parkování - klienti lázní mohou využít za poplatek parkovací místa u vil Čechie a Zátiší. Možnost zajištění na recepci v Masarykově domě. Poplatek za parkovací místo činí 50,- Kč/den. Pobyt s drobnými domácími mazlíčky je povolen. Poplatek činí 50,- Kč/den. Kouření je dovoleno pouze ve vyhrazených prostorech. Všechny pokoje a chodby ve vilách, domech a balneoprovozech jsou nekuřácké.

HOT-LINE: 731 495 820