Vila Hubertus Léčebna Darkov

Popis hotelu

Vila Hubertus se nachází v těsné blízkosti areálu Léčebny Darkov, jíž je součástí. Jedná se o komplexně zrekonstruovanou vilu, která skýtá velmi komfortní ubytování 6 lázeňským hostům, a to v kategorii lux a apartmán lux.

Vybavení

faxové služby, kadeřnictví/holičství, kavárna, kopírování, kosmetika, lékařská služba, nápojový automat, ostraha, počítač s připojením na internet, pokojová služba, pošta, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, sekretářské služby, směnárna, telefonní automat, tlumočník, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží

Fotogalerie

2 3 4 1

Umístění

Vila Hubertus je situována nedaleko areálu Léčebny Darkov.

Popis

Vila Hubertus je velmi oblíbena zejména mezi klientelou, která preferuje intimní prostředí s dobrou dostupností všech poskytovaných služeb. Díky své klidné poloze nedaleko léčebny lázní Darkov je často vyhledávaným ubytovacím zažízením. Svým klientům nabízí komfortní ubytování a mnoho dalších služeb, které jen zpříjemní pobyt v darkovských lázních.

Vybavení

V přízemí se nachází komfortně zařízený a vybavený apartmán kategorie apartmán LUX pro náročnější klientelu. V 1. poschodí jsou dva pokoje kategorie LUX , které jsou doplněny předsíní a kuchyňkou. Klienti ubytovaní ve Vile Hubertus mají k dispozici rovněž parkovací místa. Vila Hubertus je velmi oblíbena zejména mezi klientelou, která preferuje intimní prostředí s dobrou dostupností všech poskytovaných služeb.
HOT-LINE: 731 495 820