Vila Antoaneta ****

Popis hotelu

Lázeňský hotel Vila Antoaneta je nejnovější z lázeňských hotelů Miramare v Luhačovicích. Tento komplex je tvořen třemi navzájem propojenými budovami - Vila Antoaneta, Vila Petřín a Vila Perštýn.

Vybavení

restaurace, sauna finská, venkovní nekrytý bazén, vnitřní bazén, výtah

Lázně

Fotogalerie

antoaneta 1 antoaneta/pokoj.jpg antoaneta/restaurace.jpg antoaneta/recepce.jpg antoaneta 4 antoaneta/bazen.jpg

Umístění

Lázeňský hotel Vila Antoaneta se nachází v klidném prostředí Pražské čtvrti, mezi dalšími lázeňskými vilami, v blízkosti lázeňské kolonády.

Popis

Hotel poskytuje komplexní služby pod jednou střechou, tzn. léčení včetně všech léčebných procedur, ubytování v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v luxusních apartmánech a stravování. Ubytovaným hostům je během pobytu k dispozici denně vodní relaxační centrum, jehož součástí jsou vnitřní a vnější bazény navzájem propojené, whirlpool, sauna a parní lázeň.

Vybavení

Vila Antoaneta nabízí komfortně vybavené pokoje a apartmány kategorie superior.
Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, fénem, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem, minibarem, trezorem, částečně s balkónem. Apartmány mají oddělenou ložnici a obývací pokoj, koupelnu s vanou, 2 x WC. Tato budova je vybavena výtahem.

Vila Petřín
a Vila Perštýn nabízejí pokoje kategorie standard se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT, fénem, telefonem a ledničkou. Budovy nejsou vybaveny výtahem.

HOT-LINE: 731 495 820