Podtypy léčby Fototerapie

Světelná energie biolampy, postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká až do hloubky 3cm, specificky působí na molekulární uspořádání buněčných menbrán a posiluje buněčný metabolismus. Má protibolestivý, protizánětlivý a biostimulační účinek. Hlavními obory, ve kterých si léčebné polarizované světlo vydobylo již pevné místo, jsou zejména dermatologie, chirurgie, ortopedie, revmatologie, praktické a dětské lékařství, rehabilitační a sportovní medicína, balneologie a kosmetika.

Laserová terapie se u nás využívá především pro rychlejší regeneraci ošetřované tkáně a rychlejší hojení ran. Její podstatou je místní prohřátí tkáně a její biostimulace. Buňky rychleji regenerují, proces hojení bývá rychlejší.

Po aplikaci gelové masky na pleť a působením laserového záření dochází k přeměně hydrogenuhličitanových anionů obsažených v gelu na volný oxid uhličitý. Ten způsobuje výrazný regenerační efekt, hloubkové pročištění pleti, markantní vypnutí pleti, vysokou hydrataci pleti, hojení a podstatné zlepšení zánětlivých procesů, snížení svalového napětí, které je příčinou tvorby vrásek.

Laserová čistící, hydratační a regenerační pleťová maska je aplikována na pokožku obličeje, krku, dekoltu, nebo na hřbety rukou. Tato maska je určena k aplikaci výhradně za spoluúčasti působení biostimulačního laseru. Vzniká oxid uhličitý, který pročistí vrstvy kůže do hloubky, výrazně regeneruje, stimuluje a okysličuje tkáně. Tato speciální laserová gelová maska má také schopnost intenzivní hydratace pokožky a svalové relaxace obličejových svalů, čímž napomáhá redukci drobných vrásek. Tato maska je pro svoji čistící a okysličující schopnost jednou z hlavních doplňkových metod při léčbě akné.

Solárium při nedostatku slunečního svitu účinně nahrazuje sluneční paprsky a pozitivně ovlivňuje naše zdraví. Slunění kůže dává pocit svěžesti a zlepšuje celkový zdravotní stav. Při proceduře se aktivizuje krevní oběh a látková výměna. Posiluje se imunitní systém i tvorba vitaminu D. Sluneční světlo má také terapeutický efekt na léčbu kožních onemocnění, zmenšuje deprese a zvyšuje tělesnou výkonnost.

Infračervené záření dlouhé vlnové délky způsobuje rezonanci s molekulami vody. Toto záření ionizuje a aktivuje molekuly vody v našich buňkách a krvi a tím zlepšuje náš krevní oběh a zdravotní stav.

HOT-LINE: 731 495 820