Podtypy léčby Beauty / Wellness

Aplikací masky na obličej dochází k čištění pleti, její hydrataci a uklidnění podráždění. Příznivě působí na unavenou pokožku po jejím každodenním vystavování špatným vlivům.

Hydratační kúry jsou používány k ošetření pokožky, namáhané nepříznivými vlivy v normálním životě. Pokožce je věnována náležitá péče, která má za následek zvýšení prokrvení, hydrataci a vůbec celkovou rekondici pleti. Nemusí se jednat pouze o obličejové partie, nýbrž o celkovou pokožku lidského těla.

Jedná se o dermatologické ošetření a očištění pleti a celého těla vůbec.

Jedinečná masáž obličeje krystaly pro podporu elasticity a vypnutí pleti, dodání nové energie.

Jde o speciální typ přístrojové masáže proti celulitidě a ke zpevnění ochablých svalů.

Jedná se o odborné očištění a ošetření dolních končetin.

Velmi účinný prostředek, který příznivě léčivě ovlivňuje pokožku. Ať se jedná o stavy chorobné, kdy velmi vhodnou indikaci představují různé typy nebo indikace spíše kosmetické jako projevy stárnutí. Vlastním principem je aplikace účinné látky na kožní povrch, která vede k cílenému odloučení povrchních, případně i hlubších vrstev pokožky. Následuje proces hojení, kdy nemocná či chorobnými projevy postižená pokožka je obnovena novými, mladšími buňkami kůže. To vše se odehrává během několika dnů, případně až týdnů.

Zhruba dvou a půl hodinové ošetření Vám přináší komplexní ošetření těla a pleti. Peeling celého těla gumovacím krémem s obsahem loofy, odstraní odumřelé buňky (šupinky) a důkladně prokrví pokožku. Následný hydratační "želé" zábal osvěží, dodá pleti potřebné minerály a hydrataci. Závěrečná relaxační olejová masáž příjemně uvolní celý organismus a dodá novou energii. Během "želé" zábalu, Vám kosmetička provede celkové ošetření pleti. Peeling, masáž obličeje, masku. Na závěr aplikuje rozjasňující, vyhlazující ampuli. Pro ještě větší účinek jsou k dispozici produkty z řady Eau Thermale Spa™ k domácí péči. Ošetření je včetně úpravy a barvení obočí a závěrečného líčení.

P-Shine je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí.

Orientální parní lázeň, při které je využíváno vlhké teplo spolu s působením rašeliny. Před vstupem do lázně obdržíte několik různobarevných kopečků rašeliny, která jsou určeny na růžné tělesné partie. Vzhledem k teplotě do 50 °C jej mohou navštívit i klienti s kardiálními problémy, velice dobře působí na lupénku a alergická kožní onemocnění.

Světelná terapie je léčebná metoda, při které působí světelná energie přes oči na hypothalamus, který ovlivňuje pochody v těle. Důležitou roli zde hraje vegetativní nervový systém a jeho působení na všechny životní funkce.

Tato kúra je určena speciálně pro pokožku rukou trpící vysycháním a nedostatkem výživy, což se projevuje problémy jako je praskání, vysoušení pokožky, ztvrdlá kůže s trhlinami nebo bez nich, praskliny na kůži mezi prsty, mozoly atd.. Tyto škodlivé projevy mohou být zapříčiněny negativními vlivy životního prostředí, pracovními podmínkami (kontakt s vodou, brusnými výrobky), obuví, problémy s páteří atd..

Tato procedura napomáhá k uvolnění a regeneraci každodenně namáhané pokožky obličeje vlivem nepříznivého životního prostředí, stresu a nedostatku péče. Zábaly mají blahodárný vliv na obnovu pokožky obličeje a zanechávají ji hydratovanou, hladkou, svěží a zdravou.

HOT-LINE: 731 495 820