Lázně Jupiter Bechyně

Detail lázní

Jupiter titul

Hodnocení:

Popis lázní

Lázně Jupiter Bechyně Vám nabízí příjemný pobyt rodinného charakteru s vynikající domácí kuchyní. Indikačním zaměřením lázeňské péče jsou nemoci pohybového ústrojí -  léčebným zdrojem je rašelina z Komárovských blat, která má blahodárné účinky na klouby a páteř. Individuálně sestavené lázeňské programy Vám pomohou odstranit bolest, stres, přinesou Vám novou energii a blahodárné uvolnění celého těla.

Největší předností lázní je úspěšnost léčby, velmi kvalifikovaný a ochotný odborný personál a v neposlední řadě také prostředí a proklientský přístup.

 

Umístění

Jihočeské město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině v překrásném údolí řeky Lužnice, 20 km od Tábora.

Aktivity

badminton, cykloturistika, exkurze, golf, kulečník/biliard, kuželky, pétanque, plavání, projížďky na koni, ruské kuželky, stolní tenis, tanec, tenis, turistické trasy, volejbalové hřiště, výlety na lodích

Vybavení

fitness centrum/posilovna, golfové hřiště, internet pro hotelové hosty zdarma, jezdecký klub, kavárna, knihovna, konferenční prostory, krytý bazén, lékařská služba, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodí, restaurace, sauna, solárium, sportovní hřiště, tenisový kurt, WiFi

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

bechyne/jup_11.jpg bechyne/jup_16.jpg Jupiter 2 bechyne/jup_19.jpg bechyne/jup_3.jpg bechyne/jup_4.jpg

Dostupné programy

Lázeňským lékařem individuálně sestavený intenzivní program kombinuje léčebné, regenerační a relaxační procedury zaměřené na bolavá záda a klouby.

Prodloužený víkend od pátku do neděle (cena platí pro dvě osoby), uklidňující přísadové koupele a ostatní lázeňské procedury povzbudí tělo i mysl a navodí regeneraci celého organizmu. Výhodná cena pro dva: víkend pro manžele, partnery, přátele, kamarádky i kamarády.

Celotělový regenerační, detoxikační a posilovací program, upravený podle Vašeho zdravotního stavu.

Vyhrazeno pro ženy (aneb jak zůstat přitažlivé). Našimi specialisty sestavený program kombinující léčebné, regenerační, kosmetické a relaxační procedury.

Krátký odpočinek pro ženy - s kosmetikou, plaváním a radiofrekvenčním tvarovaním postavy.

Pobyt se zaměřením na redukci váhy a detoxikaci organismu - dvoutýdenní léčebný pobyt pro klienty, kteří nejsou spokojeni se svou váhou nebo chtějí zbavit tělo škodlivých látek.

Krátký odpočinek pro tělo i mysl - a příště přijeďte na delší pobyt. Indikace procedur na základě vstupní lékařské prohlídky a osobního výběru. Kombinace intenzivních regeneračních a relaxačních procedúr pro klienty s minimem času.

Rehabilitace dle individuálního léčebného plánu pro pacienty s obtížemi pohybového aparátu.

Léčba a relaxace s kombinací léčebných, regeneračních a relaxačních procedur.

Speciální, s ohledem na léčbu, relaxaci a regeneraci fyzických a duševních sil seniorů starších šedesáti let lázeňským lékařem individuálně sestavený program kombinuje léčebné a relaxační procedury.

Regenerace celého organizmu a relaxace od pátku do neděle. Užijte si víkend zdraví a relaxace.

Léčebný pobyt pro klienty, kteří nejsou spokojeni se svou váhou nebo chtějí zbavit tělo škodlivých látek.

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 1 z celkově 1 hotelů
Lázně Jupiter Bechyně je menší lázeňský dům s kapacitou 70 lůžek.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2018| powered by iPublisher