Lázně Piešťany

Detail lázní

Panorama.jpg

Hodnocení:

Popis lázní

Lázně se rozkládají z větší části na ostrově, ale zčásti zasahují i do centra města Piešťan - jsou svým způsobem samy městem ve městě. Piešťany navštěvují klienti z celého světa již po více než dvě stě let.Vydatné termální a minerální prameny a sirné bahno se staly základem léčby chorob pohybového ústrojí, nervových chorob a nemocí z povolání.Na lázeňském ostrově vyvěrá sirno-uhličitanová, vápenato-hořečnatá mineralizovaná voda o teplotě až 69,5 °G, vydatnosti 45 l/s a těží se sirné bahno. Nalézají se zde také největší a nejmodernější lázeňské domy na Slovensku.

Umístění

Lázně Piešťany se nachází v západní části Slovenské republiky, v Trnavském kraji, v údolí dolního toku nejdelší slovenské řeky Váh.

Aktivity

bowling, cykloturistika, golf, lyžování, plavání, projížďky na koni, rybolov, squash, tenis, turistické trasy

Fotogalerie

Piestany.jpg

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 4 z celkově 4 hotelů
Hosté tu uvítají klid a překrásnou zeleň. Hotelová čast je přímo propojená s balneorehabilitačním centrem, v kterém je poskytována komplexní léčebná péče.
Balnea Splendid je součástí hotelového komplexu Balnea Grand Splendid, který uzavírá Balneocentrum v severní části léčebného ostrova.
Balnea Splendid je součástí hotelového komplexu Balnea Grand Splendid, který uzavírá Balneocentrum v severní části léčebného ostrova.
Hotel Thermia Palace je nositelem značky Danubius Classic Collection, symbolizující jedinečnou atmosféru,vysokou kvalitu a vynikající služby.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2017| powered by iPublisher