Hotel Morris****, Česká Lípa

Detail wellness hotelu

hotel.jpg

Hodnocení:

Popis hotelu

Hotel vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

Vybavení

faxové služby, konferenční prostory, praní a čištění, prodej upomínkových předmětů, restaurace, sauna, směnárna, whirlpool

Fotogalerie

dvouluzkovy_pokoj.jpg multifunkcni_sauna.jpg whirlpool.jpg bazen.jpg bazen1.jpg bazen2.jpg

Umístění

Hotel se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM.

Vybavení pokojů

Hotel má kapacitu 28 pokojů (70 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, případně vanou (v nabídce jsou také masážní vany) a standardně je vybaven TV+SAT, internetovým připojením, telefonem a minibarem. Na základě požadavku hosta nabízíme pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, superior a dvoupatrové apartmány - mezonety. Všechny pokoje nabízí připojení k internetu.

Další informace

Vzájemným propojením tří budov Hotel Morris nabízí tři navzájem propojené restaurace, každou v jiném stylu. Stylová restaurace Morris s atriovým výhledem zaměřená na středozemní kuchyni, s možností vaření přímo před hostem.Kavárna Marilyn, která nabízí výběr z mnoha druhů káv a domácích zákusků či vinný sklípek. Staročeská restaurace Moravanka, která se zaměřuje na staročeské speciality  šefkuchaře. Vinný sklípek Morris s velkolepým výběrem tuzemských a zahraničních vín, možná degustace.

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2018| powered by iPublisher