Lázně Luhačovice

Detail lázní

titul

Hodnocení:

********

Popis lázní

Lázeňská léčba v lázních Luhačovice je založena na využití přírodních léčivých zdrojů a příznivého klimatu v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochloridosodných kyselek a jeden sirný pramen. Minerální vody obsahují z kationtů zejména sodík a v menším množství vápník a hořčík. Z aniontů je obsažen nejvíce chlor, kyselina uhličitá, dále brom, jód a z rozpuštěných plynů ve značném objemu volný oxid uhličitý. Teplota vyvěrající vody se pohybuje mezi 10 až 12 °C. Nejznámějšími minerálními prameny lázní Luhačovice jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka a pramen Dr. Šťastného.

Díky ojedinělé architektuře, překrásným parkům a množství pramenů i fontán patří lázně Luhačovice ke skutečným perlám moravských  lázních. Dnes jsou Luhačovice čtvrtými největšími lázněmi v ČR a největšími na Moravě.

Umístění

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, asi 20 km od Zlína. Východní a jihovýchodní část okolí Luhačovic je součástí Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Aktivity

cykloturistika, golf, minigolf, Nordic Walking, tenis, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bar noční, dětské hřiště, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, kosmetika, krytý bazén, manikúra, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, prádelna, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, tenisový kurt, vířivka, vnitřní bazén, výstavní galerie, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, JCB, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

luhacovice/hala-vincentka.jpg luhacovice/hotel-palace.jpg luhacovice/jestrabi.jpg luhacovice/jurkovicuv-dum-vecer.jpg luhacovice/lazenske-namesti.jpg luhacovice/otevirani-pramenu9.jpg procedury procedury2

Dostupné programy

Nejprodávanější pobyt

Regenerace a prevence

Víkendová relaxace

Pro regeneraci dýchacích cest

Nejoblíbenější pobyt

Intenzivní program na 4 noci.

Terapie, odpočinek, pohyb.

Nejlepší léčebný pobyt.

Kvalita prověřená 22 sezónami

Bez shonu, příprav a stresu.

Nejlepší wellness

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 5 z celkově 5 hotelů
Hotel Dům Bedřicha Smetany je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.
Hotel Garni Jestřabí je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu je hostům dána možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.
Exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům je národní kulturní památkou a nejznámější dominantou Lázeňského náměstí v Luhačovicích. Jurkovičův dům je unikátním objektem architektury lidové secese Dušana S. Jurkoviče.

Lázeňský hotel Morava se nachází v centru malebného města Luhačovice. Pro svou moravskou pohostinnost je oblíben lázeňskými hosty, kteří se sem přijíždějí léčit, relaxovat nebo trávit dovolenou.

Lázeňský hotel Palace je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.

Léčebné programy

Cena již od: 14 700 Kč osoba/7 nocí
Cena již od: 11 270 Kč osoba/7 nocí

Nejlepší léčebný pobyt.

Cena již od: 9 415 Kč osoba/7 nocí

Kvalita prověřená 22 sezónami

Cena již od: 8 445 Kč osoba/3 noci

Nejlepší wellness

Wellness a relaxační programy

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 8 155 Kč osoba/7 nocí

Nejprodávanější pobyt

Typ programu: Pobyty pro seniory
Cena již od: 7 735 Kč osoba/7 nocí

Regenerace a prevence

Typ programu: Víkendové pobyty
Cena již od: 6 930 Kč osoba/3 noci

Víkendová relaxace

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 7 385 Kč osoba/7 nocí

Pro regeneraci dýchacích cest

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 8 435 Kč osoba/7 nocí

Nejoblíbenější pobyt

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 7 280 Kč osoba/4 noci

Intenzivní program na 4 noci.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 7 840 Kč osoba/7 nocí

Terapie, odpočinek, pohyb.

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 15 985 Kč osoba/6 nocí

Bez shonu, příprav a stresu.

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2018| powered by iPublisher