Lázně Bělohrad

Detail lázní

Belohrad.jpg

Hodnocení:

********

Popis lázní

V Lázních Bělohrad se léčí převážně klienti s potížemi pohybového aparátu. Základním přírodním léčivým zdrojem je zde sirnoželezitá slatina ve formě koupelí, zábalů a obkladů. Nedílnou součástí jsou vířivé, perličkové, přísadové i uhličité koupele a různé druhy masáží (klasické, reflexní, baňkové, podvodní) a speciální techniky jako je lymfodrenáž, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, elektroléčba a další.

K dispozici je 24 hodinová lékařská služba a rehabilitační bazén. Ubytování je v jedno a dvoulůžkových pokojích standardu ***. Všechny hotely, bazén, terapeutický blok i restaurace jsou spojeny krytými mosty.

Umístění

Lázně Bělohrad jsou zasazeny do malebné podkrkonošské krajiny.

Aktivity

badminton, běžkařské trasy, cykloturistika, minigolf, pétanque, přírodní koupání, projížďky kočárem, ruské kuželky, turistické trasy

Vybavení

fitness centrum/posilovna, heliport, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, počítač s připojením na internet, sauna finská, tělocvična, výstavní galerie, zahrada/park

Platební možnosti

Euro Card / Master Card, faktura, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Bělohrad 2 Bělohrad 1 Bělohrad 3 Bělohrad 4

Dostupné programy

Program je zaměřen na léčbu a prevenci obtíží pohybového ústrojí, je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Program je zaměřen na prevenci obtíží pohybového ústrojí, je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Program, který ve velké míře využívá přírodní léčivý zdroj - tedy slatinu.

Tento program využívá procedury k celkovému uvolnění a rekondici organismu.

Týdenní odpočinková a rekondiční lázeňská kúra, díky které načerpáte novou energii.

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 4 z celkově 4 hotelů
Hotel Anna Marie je součástí lázeňského komplexu Lázně Bělohrad a.s., jedná se o samostatné ubytovací zařízení, které poskytuje klientům moderní a pohodlné bydlení.
Hotel Grand byl postaven v roce 1936 a později propojen s rehabilitační klinikou lázní Bělohrad, jejíž součástí jsou ordinace lékařů a komplexní lázeňský provoz.
Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2002. Čekají vás zde příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, vybavené televizí, ledničkou a telefonem.
Vila, která svým vybavením a zázemím plně odpovídá těm nejvyšším požadavkům. Je situována přímo proti hotelu Grand.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2019| powered by iPublisher