Lázně Jáchymov

Detail lázní

jáchymov titul

Hodnocení:

*******

Popis lázní

Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje více než 10 let. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus.

Léčebné lázně Jáchymov a.s. mají výjimečné postavení v léčbě chorob pohybového aparátu díky unikátnímu základnímu léčebnému prostředku – radonovým minerálním vodám. Tento přírodní léčebný zdroj s vysokým obsahem radioaktivního plynu radonu, který je zdrojem měkkého alfa záření, má celkový intenzivní účinek na lidský organismus. Samotná léčba formou celotělových vanových koupelí má značný protizánětlivý a analgetický efekt, a přináší tak pacientům dlouhodobou úlevu od bolestí.

Umístění

Západočeské lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém zalesněném údolí na úpatí Krušných hor okolo 20km od světoznámého lázeňského města Karlovy Vary.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, lov zvěře, pétanque, ruské kuželky, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, tenisový kurt, vířivka, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, cestovní šeky VISA, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, JCB, Maestro, USD, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Jáchymov 2 Jáchymov 1 Jachymov lazne.jpg

Dostupné programy

Intenzivní léčba po nehodách, sportovních zraněních a operacích.

Seznámení s léčebnou kúrou

Krátká relaxace

Intenzivní relaxace

Léčebný program je vhodný pro všechny klienty, které trápí bolesti zad a kloubů a nemohou z jakýchkoli důvodů čerpat radonovou léčbu. Jedná se o plnohodnotný léčebný program.

Relaxace ve dvou

Komplexní léčba

Aktivity v lázních i na horách

Nová vitalita v lázních

Více procedur pro vitalitu

Cenově dostupná léčba

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 5 z celkově 5 hotelů
Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází lázeňský komplex Curie. Jednotlivé domy jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby včetně lázeňské a lékařské péče, aniž by opouštěli budovu.
Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek postavené v roce 1975 je koncipováno pro komplexní lázeňské služby. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor.
Tento neoklasicistní hotelový palác, vybavený veškerým luxusem své doby, byl dostavěn v roce 1912 a patřil k tomu nejlepšímu, co tehdejší Evropa mohla v oblasti lázeňství nabídnout. Nyní poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování.
Lázeňský dům Elektra byl postaven okolo roku 1900 a vznikl spojením dvou původně samostatných budov Elektra a Mignon. Současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou v roce 2003.
Lázeňský dům Praha byl původně postaven jako hotel Miracle v roce 1902. Hlavní budova je nyní propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2019| powered by iPublisher