Lázně Františkovy lázně

Detail lázní

titul

Luxusní lázně

Hodnocení:

*********

Popis lázní

Františkovy Lázně jsou jedním z pilířů tzv. "Západočeského lázeňského trojúhelníku". Přestože jsou malé, jsou velmi krásné. Jejich poloha blízko hranice se SRN a nedaleko historického Chebu z nich dělá velmi přitažlivou turistickou destinaci. Se svou původní historickou architekturou, parky a vysokou úrovní lékařů a léčebných zařízení patří do kategorie světových lázní. Díky slohové čistotě lázeňského jádra má město statut památkové rezervace. Krásné okolí a parky se přímo nabízejí pro výlety na kole a pěší túry. Návštěvníci mají možnost zahrát si tenis, minigolf či další tradiční lázeňské sporty. Lázeňské domy připravují množství kulturních programů nejen pro své hosty.

 

Umístění

V západočeském městečku s rozvinutou tradicí lázeňství, leží v nadmořské výšce ca. 440 m a mají mírné klima.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, přírodní koupání, spinning, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

autoservis, dětské hřiště, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kasino/herna, kosmetika, krytý bazén, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodí, sauna finská, solárium, sportovní hřiště, tělocvična, tenisový kurt, tobogán, venkovní nekrytý bazén, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, Diners Club, Euro Card / Master Card, JCB, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

3 Kolonada.jpg Lazne.jpg Lazne1.jpg

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 7 z celkově 7 hotelů
Dlouhá tradice, klid a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, odborní lékaři a část procedur pod jednou střechou ve Františkových lázních. Nalezněte u nás svůj druhý domov!
Poklidné bydlení v centru města i v zeleni, jídelna s jedinečným výhledem na františkolázeňskou Isabelinu promenádu, výborná kuchyně. Pohoda v každém ročním období! Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem „starých dobrých časů“.
Výhody pobytu v nádherném lázeňském centru ve Františkových lázních, restaurace a kavárna je přímo v domě, příjemné pokoje a domácká péče. Oslaďte si léčbu sladkými zákusky!
Noblesní vila Imperial - perla uprostřed zeleně, nové balneocentrum s bazénem, ubytování ve Františkových lázních pro náročné klienty a vskutku rodinná atmosféra. Nechte se hýčkat!
Lázeňský hotel Metropol leží v malebné Francouzské ulici, jež dýchá atmosférou příznačnou svému pojmenování.
Romantika letních zahradních slavností, útulné pokoje a česká kuchyně, přímý vstup do plaveckého areálu a Císařských lázní. Objevte nový svět ve Františkových lázních!
Komfortně vybavený lázeňský hotel je vhodný zejména pro klienty, kteří kladou důraz na klid a péči.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2018| powered by iPublisher