Hotel Vega***superior, Luhačovice - Pozlovice

Detail wellness hotelu

hotel

Hodnocení:

**********

Aktivity

aerotrim, badminton, beach volejbal, běžkařské trasy, bowling, cykloturistika, horolezecká stěna, lanové aktivity, lidský fotbal, lukostřelba, minigolf, Nordic Walking, paintball, plavání, přírodní koupání, projížďky na koni, stolní tenis, sumo ring, tenis, turistické trasy, zorbingová dráha

Vybavení

basketbalový koš, dětská herna/koutek, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, konferenční prostory, kosmetika, manikúra, pedikúra, půjčovna čtyřkolek, půjčovna jízdních kol, sauna finská, solárium, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi

Fotogalerie

Hotel Vega/Vega_pokoj.jpg Hotel Vega/Vega_triluzkovy_pokoj.jpg pokoj1 Hotel Vega/Vega_restaurace.jpg bazen Dětský koutek Hotel Vega/Vega_detske_hriste.jpg Hotel Vega/Vega_seminarni_mistnost.jpg Hotel Vega/Vega_okoli.jpg Hotel Vega/Vega_aquapark.jpg

Umístění

Hotel Vega je umístěn nad přehradou, na svazích pod Komoncem s romantickým výhledem. Vzdálenost od Luhačovic je necelé 4 km, od centra Zlína asi 20 km.

Vybavení pokojů

Na hotelu jsou k dispozici 3 apartmány, 4 rodinné pokoje, 15 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 8 dvoulůžkových bez přistýlek. Vybavení pokojů - sprcha/vana, WC, fén, SAT/TV, telefon, chladnička, bezplatný internet (Wi-Fi), všechny pokoje jsou klimatizované.

Další informace

Stravování je množné v hotelové restauraci, která má kapacitu 40-66 míst. Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel, polévek, předkrmů a moučníků. V hlavní sezóne je obvykle pro hosty připravena polopenze, které se skládá ze snídaně podávané formou švédského stolu a večeře, kterou lze vybrat ze tří menu.

V letních měsících je k dispozici 40 míst na přední terase a posezení u ohniště a grilu na terase zadní.

Hotel VEGA má vlastní monitorované parkoviště, parkování je bez poplatku. Pro školení, semináře a konference jsou k dispozici 4 salonky včetně technického vybyvení.   

 

Dostupné programy

Platnost balíčku 20.03. - 20.06.2016

Platnost balíčku 21.06. - 21.09.2016

Platnost balíčku 22.09. - 22.11.2016

Odpočinek, to není jen o masážích, ale i o aktivním odpočinku, kdy se tělo pohybem v krásné přírodě s čistým lázeňským ovzduším nabije mnohem více energií a dostane Vás tak do skvělé formy...připravili jsme pro Vás balíček plný pohybu!

Máte na výběr z několika variant víceboje, kde budete běhat, jezdit na kole a plavat.

Užijte si Velikonoční svátky jak se patří! Chybět nebude tématický jídelní lístek, kde budete moci ochutnat klasicky velikonočně laděné pokrmy.

Platnost balíčku 23.11.2016 - 19.03.2017

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2017| powered by iPublisher