Lázně Nový Smokovec

Detail lázní

Novy_Smokovec_Novy_Smokovec.jpg

Hodnocení:

Popis lázní

Základní léčebnou metodou je klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu, spojený s procházkami a lehčími túrami v překrásném prostředí Vysokých Tater. Celková lázeňská péče je založená na využití přírodních léčebných zdrojů v kombinaci s moderními léčebnými a rehabilitačními metodami. Hotelový komplex nabízí nejen kvalitní ubytování v hotelech Palace a Branisko, ale po náročním dni si můžete odpočinout v hotelovém bazénu, wellness centru nebo posedět v příjemné restauraci Svišť. V komplexe se také nachází kongresové centrum, které je vybavené nejmodernější technikou s kapacitou až do 350 míst ve více místnostech.

Umístění

Hotelový komplex se nachází ve významném rekreačním středisku Smokovec, který leží v centrální oblasti Vysokých Tater v nadmořské výšce 1.010 m přímo pod úpatím Slavkovského štítu.

Aktivity

bowling, kulečník/biliard, squash, stolní tenis, tanec, turistické trasy

Vybavení

krytý bazén, prádelna, půjčovna jízdních kol, sportovní hala, squashový kurt/hala, tělocvična, tenisová hala, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

Palace_relax.jpg Klasicka_masazKlasicka_masaz.jpg PrirodaPriroda.jpg

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 2 z celkově 2 hotelů
Hotel Branisko je vybudovaný v tradičním stylu tatranských léčeben.
Nově zrekonstruovaný pětiposchoďový hotel, který je součástí hotelového komplexu lázní Nový Smokovec. V komplexu se také nachází kongresové centrum, které je vybavené nejmodernější technikou.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2019| powered by iPublisher