Wellness hotel Diana****, Velké Losiny

Detail wellness hotelu

Diana.jpg

Hodnocení:

******

Popis hotelu

Ve wellness centru můžete využít nejen možnost vyšetření lékařem a předepsání vhodných wellness procedur a dalších doporučení, ale také Vám jistě rádi poradí odborní pracovníci wellness centra, kteří Vám doporučí vhodnou aktivitu, případně nastoupí jako Vaši trenéři.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, paintball, pétanque, projížďky na koni, rybolov, squash, stolní tenis, tenis, turistické trasy, vyhlídkové lety

Vybavení

fitness centrum/posilovna, krytý bazén, půjčovna čtyřkolek, půjčovna jízdních kol, půjčovna společenských her, sauna finská, solárium, squashový kurt/hala, tenisový kurt, vířivka

Fotogalerie

bazen.jpg pokoj.jpg pokoj1.jpg koupalna.jpg

Umístění

Wellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně.

Vybavení pokojů

Komfortní a příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích všech kategorií. Celková kapacita hotelu je až 135 lůžek ve 3 jednolůžkových, 34 dvoulůžkových pokojích, 14 rodinných apartmánech a 3 luxusních apartmánech. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, telefonem, vlastním sociálním zařízením.

Další informace

Restaurace je Vám k dispozici po celý den a nabízí Vám domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality. Bohatý je také nápojový lístek – nepřeberné množství alkoholických i nealko nápojů pro uhašení Vaší žízně i chuti. Součástí restaurace je také letní terasa, která nabízí kouzelný výhled z hotelu. Kavárna v posledním patře hotelu nabízí příjemné prostředí a lze ji využít pro konání společenských i firemních akcí, ale také jako tančírna. Samozřejmostí je dokonalé ozvučení pro živou či reprodukovanou hudbu.Venkovní pergola s posezením a ohništěm – připravena pro grilování, můžete opékat cokoli, dle Vaší chuti…

Dostupné programy

Nechte to na nás a o nic se nestarejte…Relaxační pobyt pro ty z Vás, kteří chcete nastartovat své tělo i mysl. Poznejte léčivou sílu losinské termální vody a zažijte tajemství opravdové relaxace pod rukama našich profesionálů. Seznamte se s  přírodním  a turistickým bohatstvím podhúří Jeseníků.

Nechceme Vás ničím omezovat, takže nabízíme pouze lůžko a snídani. Zvolte si délku svého pobytu ve  Wellness hotelu Diana dle Vašeho přání, okuste chuť Jeseníků a uvidíte co dál.

Pobyt určený nejen pro obchodní cestující, ale pro všechny, kteří milují Jeseníky a chtějí poznat krásy Velkých Losin.

Nechceme Vás ničím omezovat, takže nabízíme pouze postel a stravování formou polopenze. Zvolte si délku svého pobytu ve Wellness hotelu Diana dle Vašeho přání, okuste chuť Jeseníků a uvidíte co dál. Nabízíme nejen pobyty pro obchodní cestující, ale také pro všechny obdivovatele Jeseníků, kteří mají rádi výlety do přírody a chtějí poznat krásu Velkých Losin.

Milujete hýčkání, ale nechcete, aby Vám někdo plánoval procedury, které nemáte zrovna v lásce? Máte chuť na odpočinek a chcete si rozhodnout sami, co je pro Vás tím pravým relaxem? Právě pro Vás jsme připravili speciální balíček, který si vytvoříte dle Vašeho gusta. Vyzkoušejte každý den něco nového!

Vyrazte s celou rodinou na dovolenou a užijte si naplno termální park TERMÁLY LOSINY - jedinečný svého druhu v České republice.

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2018| powered by iPublisher