Orea Hotel Anglický Dvůr****, Mariánské lázně

Detail wellness hotelu

hlavni

Luxusní hotel

Hodnocení:

Popis hotelu

Orea Hotel Anglický Dvůr v Mariánských Lázních je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a centra lázenského života. Je depandací Orea Spa Hotelu Bohemia a nachází se v jeho bezprostřední blízkosti.
 
 
 

Aktivity

cykloturistika, festivaly, Nordic Walking

Vybavení

internet pro hotelové hosty zdarma, restaurace, výtah, WiFi

Fotogalerie

koupelna pokoj pokoj2 pokoj3 restaurace salonek wellness wellness2

Umístění

Orea Hotel Anglický Dvůr v Mariánských Lázních je od známé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny vzdálen pouhých 300m.

Vybavení pokojů

Orea Hotel Anglický Dvůr nabízí ubytování v 10 pokojích Junior Suite a ve 2 dvoulůžkových pokojích typu Superior. Junior Suite tvoří ložnice, obývací pokoj s menším kuchyňským koutem a koupelnou s vanou a toaletou. Prostorné dvoulůžkové a suitové pokoje jsou vybaveny satelitním televizorem, trezorem, minibarem, kávovým/čajovým setem s rychlovarnou konvicí, fénem a bezplatným Wi-Fi připojením. Pokoje jsou Vám k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 12:00 hodin.

Po celou dobu Vašeho pobytu jsou Vám k dispozici župany. V pokojích Junior Suite máte navíc k dispozici minerální vodu při příjezdu a pantofle.

Další informace

 

 

Dostupné programy

Jste unavení, vyčerpaní a potřebujete si spravit náladu? Prožijte nezapomenutelné chvíle pohody a jedinečnou lázeňskou atmosféru. Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii ze sluníčka , čistého vzduchu a léčivých pramenů. Mariánské Lázně jsou tím pravým místem, kde načerpáte nové síly do dalších dní.

Přijďte načerpat ztracenou energii. Spojte aktivní pohyb na čerstvém vzduchu s odpočinkem v hotelovém wellness centru a nechte se rozmazlovat týmem odborníků. Mariánské lázně jsou tím pravým místem, kde načerpáte nové síly, zrelaxujete se a objevíte kouzlo zdejších léčivých pramenů.

Využijte léčebný balíček pro vylepšení kondice, celkového zdravotního stavu a psychiky s ohledem na potřeby a požadavky seniorů. Dopřejte svému tělu pohodlí a relaxaci v jedinečném Orea Spa Hotelu Bohemia umístěnéhom nedaleko lázeňského centra.

Přijeťe si odpočinout od stresu všedních dní ve stylovém secesním Orea Hotelu Anglický Dvůr. Načerpejte nové síly pomocí světoznámých přírodních léčivých pramenů, umístěných nedaleko hotelu. Pobyt Vám také zpříjemní příjemné Spa a Wellness centrum se širokou řadou wellness produktů a procedur.

Jste unavení, vyčerpaní a potřebujete si spravit náladu? Prožijte nezapomenutelné chvíle pohody a jedinečnou lázeňskou atmosféru. Přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii ze sluníčka, čistého vzduchu a léčivých pramenů.

Přijeďte do Orea Hotelu Anglický Dvůr a užijte si lenošení v prostorném apartmá společně s Vašimi dětmi. Nepromarněte čas, který můžete strávit se svojí rodinou.

Jste unavení, vyčerpaní a potřebujete si spravit náladu? Prožijte nezapomenutelné chvíle pohody a jedinečnou lázeňskou atmosféru. Přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii ze sluníčka, čistého vzduchu, léčivých pramenů. Mariánské lázně jsou tím pravým místem, kde načerpáte nové síly do dalších dní.

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2018| powered by iPublisher