Terme Lendava

Detail lázní

Lendava/TL-VodniPark-2.jpg

Hodnocení:

Popis lázní

Lázně Lendava vznikly docela netradičně, objevením termálního pramenu během naftových vrtů v roce 1965. V té době místní obyvatelé zjistili, že koupele v horké vodě (62° C) pomáhaly utišit jejich problémy přicházející s věkem. Objev dal vzniknout malému, zato modernímu lázeňskému středisku. Pro návštěvníky je atraktivní především termální koupaliště s venkovní oblastí, kde se člověk může příjemně vykoupat i v relativně chladných dnech.

Voda z místních termálních pramenů je velmi zdravá a bohatá na parafín, proto je obzvláště dobrá na pokožku. Tato voda se dále doporučuje k léčbě revmatických onemocnění, gynekologických onemocnění, pooperačních stavů, onemocnění nervového systému, k léčbě bolavých kloubů a jiných potíží. Lázeňské středisko nabízí také balneoterapie, perličkové koupele, sauny (infra, turecká, finská), magnetoterapie, elektroterapie, léčby ultrazvukem, laser, parafínové zábaly, lymfodrenáž, tlakové terapie, reflexní masáže, thajské masáže a aromaterapie.

Umístění

Město leží necelých 5 km od maďarské a 7 km od chorvatské hranice. Velice proslulé v celém Slovinsku jsou zdejší termální lázně. Městečko Lendava je vhodné místo pro příjemnou dovolenou, plnou klidu a relaxace.

Aktivity

Nordic Walking, turistické trasy

Vybavení

parkoviště, restaurace, sauna, tobogán, vířivka, whirlpool

Fotogalerie

Lendava/Lendava-pools-3.jpg Lendava/Outdoor-pools-01-TL-Foto-ZV-09-4.jpg Lendava/Outdoor-pools-05-Hotel-Lipa-TL-Foto-ZV-09-5.jpg

Přírodní zdroje

termální vody

Typy léčby

bazén, nordic walking

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 1 z celkově 1 hotelů
Jde o hotel s příjemnou atmosférou. Hotel je vhodný jak pro ideální rodinnou dovolenou nebo pro kratší pobyty s přáteli.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2017| powered by iPublisher