Lázně Dudince

Detail lázní

Dudince.jpg

Hodnocení:

Popis lázní

Dudince patří mezi oblasti Slovenska s nejteplejším podnebím, během roku mají 50 letních dní s teplotami přesahujícími 25 °C. Lázně Dudince jsou jedinečné díky složení přírodních léčivých zdrojů, které se vyznačují vysokým obsahem plynů jako je sírovodík a oxid uhličitý, který se používá při léčbě revmatických a srdečněcévných nemocí, stejně tak stavech po úrazech a operacích pohybového ústrojí.

Umístění

Lázně se nachází v jihozápadní části středního Slovenska v nadmořské výšce 140 m.

Aktivity

badminton, bowling, cykloturistika, Nordic Walking, pétanque, squash, stolní tenis, tenis

Vybavení

bar denní, dětská herna/koutek, dětské hřiště, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, kosmetika, krytý bazén, manikúra, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, sportovní hřiště, squashový kurt/hala, úschovna jízdních kol, venkovní nekrytý bazén, vířivka, vnitřní bazén, zimní zahrada

Platební možnosti

American Express, VISA

Fotogalerie

Dudince1.jpg Bazen.jpg Bankovani.jpg

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 2 z celkově 2 hotelů
LD Rubín je propojen spojovací chodbou s LD Smaragd a zaručuje tak klientovi možnost využití všech služeb přímo v komplexu - pod jednou střechou.
LD Smaragd je propojen spojovací chodbou s LD Rubín a zaručuje tak klientovi možnost využití všech služeb přímo v komplexu - pod jednou střechou.

Léčebné programy

Wellness a relaxační programy

S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2017| powered by iPublisher