Lázeňský dům Elektra

Detail hotelu

elektra titul

Hodnocení:

Popis hotelu

Lázeňský dům Elektra byl postaven okolo roku 1900 a vznikl spojením dvou původně samostatných budov Elektra a Mignon. Současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou v roce 2003.

Aktivity

kulečník/biliard, lov zvěře, turistické trasy

Vybavení

faxové služby, kadeřnictví/holičství, knihovna, kopírování, kosmetika, lékařská služba, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna společenských her, směnárna, společenská TV místnost, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, výtah, zavazadlový servis

Lázně

Lázně Jáchymov

Fotogalerie

elektra/pokoj.jpg elektra/koupelna.jpg elektra/wellness.jpg

Popis

Budova je propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení. Příjem pacientů lázeňského domu Elektra probíhá v recepci s nepřetržitým provozem sanatoria Curie, v němž mohou klienti využít služeb směnárny, knihovny, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry a internetového kiosku. Parkování je možné na hlídaných parkovištích v areálu lázní. Domácím zvířatům je vstup povolen.

Vybavení

Lázeňský dům disponuje ubytovací kapacitou 88 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem. Léčení: V sanatoriu Curie je zajištěna nepřetržitá lékařská služba, komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury, z nichž některé jsou poskytovány i v objektu lázeňského domu Elektra.

Další informace

Klientům jsou k dispozici veškerá společenská zařízení sanatoria Curie a mohou využít široké nabídky kulturních pořadů a doplňkových služeb, které nabízejí ostatní lázeňská zařízení.
S-GUIDE, s.r.o. © 2001 - 2020| powered by iPublisher