Spa Resort Libverda

Popis lázní

Léčivé prameny jsou známé od 14. století, kdy se minerálce říkalo „Boží voda“. Léčebné procedury zahrnují koupele v přírodní minerální vodě. Zdejší minerální voda je doporučována u pitných kúr. Lázně se specializují na léčení srdečních chorob, především na stavy po infarktu myokardu, léčení hypertenze a stavy po operacích a onemocněních srdce a cév, na léčbu onemocnění pohybového aparátu, nemoci degenerativního původu a stavy po ortopedických operacích.

Umístění

Lázně Libverda se nacházejí v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ležící v nadmořské výšce 424 m n. m. na pomezí Čech, Německa a Polska ve vzdálenosti 25 km od Liberce.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, minigolf, stolní tenis, tenis, turistické trasy

Vybavení

knihovna, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, sauna finská, solárium, sportovní hala, sportovní hřiště, tělocvična, tenisový kurt, vířivka, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Restaurace_ostrava.jpg Restaurace_Valdstejn.jpg Areal.jpg Kolonada_detail.jpg

Dostupné programy

Využijte léčivé síly zdejších přírodních zdrojů a zvolte si komplexní lázeňskou kúru, která je vhodná nejen pro léčbu zjištěných zdravotních problémů, ale především i jako prevence. Místní léčebné postupy a zdroje jsou prověřeny dlouholetou tradicí.

Platnost balíčku: s příjezdem od 28.12.2018 (5ti noční pobyt) nebo 29.12.2018 (pobyt na 3 noci)

Platnost balíčku: s příjezdem od 21/22.12.2018 do 24.12.2018

Platnost balíčku je od 29.3.2018 do 2.4.2018

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely