Fulltextové hledání

Představujeme

Lázně Nový Smokovec byly původně vytvořeny jako klimatické lázně horského charakteru, které mají ve střední Evropě nejstarší tradici. Okolí lázní je ideální pro vycházky a rekreační i vysokohorskou turistiku. Jsou vyhledávané především klienty s nemocemi dýchacích cest.

Spa Grand Hotel Strand > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: nRm4PFfB8w
Hodnocení: 0
Čas: 2014-04-17 14:46:59.869
Allison from United Kingdom, December 21, 2012 at 12:31 PM It was my Christmas present for my binfroeyd. I saw the hotel Marco Polo just online so I didn't know how it would be in reality. It was a beautiful surprise, the Spa is small but perfect for couples and very clean. We also had two excellent relax massages by the guy called Daniele. The owner of the Spa is a very kind and sunny woman called Monica. Breakfast was also absolutely tasty, maybe one of the best I have ever had in a hotel. Last but not least the hotel is very central, just 200 m from the Arena of Verona. I have already recommended it to all of my friends
HOT-LINE: 731 495 820