Spa Grand Hotel Strand ****

Popis hotelu

Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel Strand s unikátní španělskou architekturou se zařazuje mezi dominantu lázní Vyšné Ružbachy.

Aktivity

plavání, projížďky na koni, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bar noční, dětská herna/koutek, faxové služby, internet, kadeřnictví/holičství, konferenční prostory, kopírování, kosmetika, letní terasa, parkoviště, prodej upomínkových předmětů, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, restaurace, směnárna, úschovna cenných předmětů, venkovní nekrytý bazén, vířivka, vnitřní bazén, výtah

Lázně

Fotogalerie

restaurace.jpg bazen.jpg venkovni bazen.jpg wellness.jpg

Umístění

Hotel leží v samotném srdci lázeňských parků.

Popis

V hotelu je Thermal wellness, které zahrnuje parnou bylinnou saunu, suchou finskou saunu, infra saunu, thermal jacuzzi, ochlazovací minerální bazén, finské ochlazovací vědro, masážní vodní trysky, horizontální solárium a vital drink bar. Vnitřní termální bazén Izabela má teplotu 34°C, venkovní termální bazén je jak pro plavce, neplavce, tak i pro děti.

Hotel je propojen chodbou s balneoterapií, kde se poskytuji léčebné procedury.

Stravování probíhá v hotelové restauraci. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetových stolů, obědy jsou většinou výběrem z nabídkového menu.

Vybavení

Celková kapacita hotelu je 45 pokojů s 88 lůžky. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fénem a županem.

HOT-LINE: 731 495 820