Slatinné lázně Třeboň

Popis lázní

Pro léčbu a k relaxaci se vhodně využívá přírodního léčivého zdroje slatiny, která je získávána z nalezišť v blízkém okolíTřeboně. Speciálně upravená slatina se používá ve formě koupelí nebo zábalů, při nichž je vyžíváno vysoké akumulační schopnosti a vyšší hustoty k postupnému a rovnoměrnému prohřátí těla nebo jeho částí. Výsledkem je uvolnění svalového napětí, snížení bolesti, lepší prokrvení tkání a snadnější regenerace.

Specializuje se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Umístění

Slatinné lázně Třeboň se skládají ze dvou léčebných domů jeden z nich se nachází na západní okraji města Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět a druhý z nich leží v těsné blízkosti městské památkové rezervace a Zlaté stoky, které patří do ekologicky atraktivního území chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, pétanque, squash, stolní tenis, tenis, tenisové kursy, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bar noční, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, internet, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, konferenční prostory, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, manikúra, nákupní středisko, parkoviště, pedikúra, pošta, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, squashový kurt/hala, tenisový kurt, úschovna jízdních kol, vířivka, výstavní galerie, zahrada/park

Platební možnosti

Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Bertina/masaz.JPG bertiny/wellness2.JPG Bertina/wellness3.JPG bertiny/masaz2.JPG

Dostupné programy

Využijte třeba prodloužený víkend k ochutnávce perly jižních Čech a návštěvu Třeboně umocněte pobytem v Lázních Aurora, kde jsou pro vás připraveny typické třeboňské procedury.

Zapomeňte na starosti všedního dne a ochutnejte atmosféru malebné jihočeské Třeboně. Načerpejte nové síly všemi smysly při pobytu v Bertiných lázních.

Čtyřdenní relaxační odpočinek s masážemi a koupelemi, které si zaslouží každý.

Odpočinek, regenerace a vyladění organismu je nabídka Lázeňské symfonie, kterou si zasloužíte...

Potřebujete se odreagovat? Právě pro vás je připraven pobyt, při němž si do sytosti užijete pohodu a relaxační procedury. Je na čase dopřát si týden v Bertiných lázních, který uklidní vaši mysl.

Koktejl nemusí být jen nápoj, ale také atraktivní pobyt v lázních, správně namíchaný z koupelí a masáží.

Zapomeňte na práci a přijeďte načerpat pohodu do svého těla. Antistresová masáž, perličková koupel s bylinkami, slatina, vonné oleje. Nechte se hýčkat.

Krátký pobyt v Bertě. Relaxace a lázeňská pohoda.

Užijte si odpočinek nejenom tělesný, ale i duševní. Regenerace organismu, klid a pohoda, to je tento speciální týdenní pobyt zaměřený na seniory.

Čekají Vás téměř dva týdny zaslouženého odpočinku. Masáže, koupele a absolutní relaxace. Dokonale načerpáte energii a naberete elán do dalších dnů.

Během skutečně relaxačního pobytu, kdy budete hýčkáni, si dokonale vychutnáte lázně i město. Vše od slatinných koupelí, přes masáže až po bazénový komplex.

Proč se necítit lépe a svěže v každém věku? Je pro Vás připraven pobyt šitý na míru přízpůsobený Vašim možnostem a kondici.

Přijeďte si odpočinout od stresu. Slatinné koupele, klasické i podvodní masáže nebo peloidokinezioterapie jej určitě zaženou.

Krátký pobyt v Auroře. Osvěžující, relaxační.

Opusťte na pár dnů hektiku každodenního života a vyzkoušejte nepoznanou pohodu v malebném prostředí jihočeské Třeboně a načerpejte nové síly.

Vítejte ve světě odpočinku, relaxace a exotiky. Nevšední masáže a opojné vůně Vám zaručí nevšední zážitky, které Vás během týdenního pobytu přenesou do říše klidu a pohody.

Novinka v nabídce Bertiných lázní. Tajemství kvalitního odpočinku spočívá v relaxaci těla a duše. Masáže uvolní napětí těla, koupele pak blahodárně zapůsobí na vaši mysl. Prostě wellness...

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely