Rehabilitační sanatorium Lázní Darkov

Popis hotelu

Rehabilitační sanatorium je mladší částí Lázní Darkov, bylo založeno v roce 1976. Jedná se o velký komplex vnitřně propojených budov, který se dá s trochou nadsázky nazvat jako „mini-město“. Klienti Rehabilitačního sanatoria zde mají k dispozici ubytování, stravování, léčebné procedury a většinu doplňkových služeb.

Aktivity

kulečník/biliard, stolní tenis

Vybavení

bezbariérový přístup, fitness centrum/posilovna, heliport, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kopírování, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, ostraha, počítač s připojením na internet, prádelna, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, sauna finská, směnárna, solárium, tlumočník, úschovna cenných předmětů, vířivka, výtah

Fotogalerie

rehab 2 rehab 3 rehab 4 rehab 1

Umístění

Sanatorium se nachází v krásném prostředí lázeňského parku, skýtajícím velmi příjemnou a klidnou atmosféru.

Popis

V komplexu Rehabilitačního sanatoria se nachází mnoho možností pro společenské vyžití lázeňských hostů, pravidelně jsou pořádány taneční večery a kulturní programy přímo v areálu Rehabilitačního sanatoria, mezi další možnosti patří příjemné posezení v kavárnách, procházky v lázeňském parku, návštěva zámeckého areálu a zámecké galerie v Karviné - Fryštátě, procházky po historickém centru města Karviné. Pro lázeňské klienty jsou pravidelně organizovány výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí lázní.

Vybavení

Areál budov se vyznačuje architektonickou strohostí 70. a 80. let. Poskytuje klientům veškeré pohodlí moderního, bezbariérového lázeňského zařízení "pod jednou střechou". K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje, pokoje kategorie lux a apartmá, všechny s příslušenstvím. Část pokojů je přizpůsobena potřebám imobilních pacientů.
HOT-LINE: 731 495 820