O nás

Cestovní kancelář S-GUIDE, s.r.o. funguje na českém trhu cestovního ruchu již více než 10 let. S-GUIDE se profiluje jako moderně řízená společnost s flexibilními službami a komunikací. Velký důraz je kladen na znalost prostředí a nabízených služeb. Prioritně se specializuje se na zajišťování lázeňských pobytů nebo alpských pobytů, a to jak pro jednotlivce, tak pro firmy (školení, výjezdní zasedání, prezentace produktů apod.). Klienti si dle svého přání mají možnost vybrat z nepřeberného množství českých lázeňských zařízení. Firemní akce spojené se léčebným či relaxačním nebo wellness&beauty zaměřením zase navozují uvolněnou, neformální atmosféru a vytváří tak ideální prostředí pro setkání zaměstnanců firmy a posílení týmového ducha. V případě zajištění ubytování pro školení, konference, výjezdní zasedání či porady, mohou být náklady na zajištění pobytu daňově uznatelné.

Sídlo cestovní kanceláře S-GUIDE, s.r.o. je na ulici Erbenova 8. Komunikovat se zaměstnanci můžete prostřednictvím elektronické pošty, telefonicky, přes ICQ či Skype nebo nás můžete navštívit osobně. Nabídky na míru jsou klientům v závislosti na náročnosti zadání zasílány nejpozději do 3 pracovních dnů, a to elektronickou poštou.

Ubytování si klient může vybírat přímo na stránkách www.mojelazne.cz. Všechna lázeňská zařízení zde uvedené jsou osobně prověřená. Kromě ubytování nabízeného na těchto internetových stránkách naleznete i velké množství jiných služeb a informací - cestovní kancelář S-GUIDE, s.r.o se totiž pyšní nejkomplexnějším českým informačním portálem o lázních. Na přání svých zákazníků zkušení zaměstnanci kanceláře zajistí pobyt a s ním související program a služby přesně podle jejich představ.

Spolupráce s CK S-GUIDE poskytuje tyto výhody:

  • časovou úsporu - klient nemusí mařit čas vyhledáváním vhodných lázní ve správném termínu komunikací s nimi
  • detailní informace o službách - kromě detailů o hotelu dostane klient také informace o daném lázeňském zařízení a sám pak může zvážit atraktivitu nabídky
  • nenavýšené ceny - při objednávce klient neplatí nic navíc a nemusí platit ani bankovní poplatky spojené s převodem peněz. 
  • nabídka na míru – každému klientovi se zaměstnanci kanceláře věnují individuálně a flexibilně zajišťují požadované služby
     

     

HOT-LINE: 731 495 820