Léčebna Darkov ***

Popis hotelu

Léčebnu Darkov tvoří několik budov, vyhlášených za kulturní památky. Jedná se o Hlavní budovu Léčebny Darkov, Vily Maryčka, Jiřina, Vlasta, Eliška a Staré Lázně. Léčebna Darkov je historickou částí lázní, je však celkově zrekonstruována, a v současné době poskytuje velmi komfortní ubytování v prostředí s typickou lázeňskou atmosférou.

Aktivity

kulečník/biliard

Vybavení

bezbariérový přístup, dětský bazén, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kopírování, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, ostraha, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prádelna, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, směnárna, společenská TV místnost, tlumočník, úschovna cenných předmětů, vířivka, výtah, zavazadlový servis

Fotogalerie

lecebna 2 lecebna 3 lecebna 4 lecebna 1

Umístění

Komplex budov Léčebny Darkov se nachází v krásném prostředí lázeňského parku, skýtajícím velmi příjemnou a klidnou atmosféru.

Popis

Hlavní budova Léčebny Darkov, jinak též zvaná "Sanatorium"slouží zejména méně mobilním pacientům. Zabezpečuje služby tzv. pod jednou střechou. Jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje byly z velké části zrenovovány, pouze 10 pokojů má příslušenství na chodbách a tím dosahuje příznivé cenové relace.
Vila Maryčka je dvouposchoďová vila v areálu lázeňského parku, vybavena jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s příslušenstvím a pěkným výhledem.
Vila Jiřina prošla nedávnou rekonstrukcí. Poskytuje příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím a pěkným výhledem do parku.
Staré Lázně jsou nejstarší lázeňskou budovou, která byla před krátkou dobou rekonstruována. V přízemí je léčebná část a v prvním poschodí mají pacienti k dispozici ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích.
Vila Vlasta je propojena s hlavní lázeňskou budovu, má k dispozici 51 lůžek ve zrenovovaných, moderně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích, všechny s příslušenstvím.
Vila Eliška, jejíž stavba byla dokončena v roce 2002, tvoří střední spojovací část mezi vilou Vlasta a hlavní budovou. Může se pochlubit příjemným moderním prostředím balneoprovozu a v prvním poschodí se nachází 5 dvoulůžkových pokojů kategorie lux.

Vybavení

K vybavení Léčebny Darkov patří kromě cenově dostupného standartního až po luxusní ubytování také léčebné části, skytající nepřeberné množství procedur a dalších služeb.
HOT-LINE: 731 495 820