Fulltextové hledání

Představujeme

Řadí se k nejpřitažlivějším a nejznámějším lázním celého Slovenska. Jsou zasazeny do zdravých jehličnatých lesů, kdy východní část panoramat obohacuje výhled na mohutné hřebeny Malé Fatry.

LD Jupiter

Popis hotelu

Lázně Jupiter Bechyně je menší lázeňský dům s kapacitou 70 lůžek.

Lázně

Fotogalerie

Jupiter 2 bechyne/jup_11.jpg

Popis

Lázeňské procedury probíhají v budovách Vlasta, Přemyslovka a Božena přímo v areálu lázní Jupiter, na plavaní a léčebný tělocvik v bazénu se dochází přibližně 400 m přes park do lázeňského domu Olga v Lázních Bechyně s.r.o..

Vybavení

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, dvoulůžkový lux a apartmán. Vybavení pokojů: WC, koupelna, TV, radio, telefon.

Další informace

Stravování je poskytováno v historické lázeňské secesní restauraci ve vile Vlasta, která patří k významným architektonickým památkám z počátku 20. století. Snídaně jsou pro hosty připraveny formou bohatých švédských stolů. Obědy si hosté vybírají ze tří variant tříchodového menu, které obsahuje polévku, hlavní chod a moučník. Večeře je výběr ze dvou variant a součástí je vždy salát nebo ovoce. Parkování v areálu lázní případně na lázeňském parkovišti zdarma. Wi-Fi připojení dostupné v celém areálu lázní zdarma.
HOT-LINE: 731 495 820