Lázně Velké Losiny

Popis lázní

Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur. Termální lázně Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody.

Na území Velkých Losin vyvěrá 5 minerálních pramenů, z toho lázně využívají dva prameny (termální pramen Žerotín a pramen Karel), ostatní jsou jako rezervní zdroje.

Umístění

Velké Losiny se nacházejí v klidném prostředí uprostřed přírody v podhůří Hrubého Jeseníku.

Aktivity

běžkařské trasy, cykloturistika, pétanque, rybolov, turistické trasy

Vybavení

dětské hřiště, dětský bazén, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kosmetika, krytý bazén, počítač s připojením na internet, tělocvična, venkovní nekrytý bazén, zahrada/park

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna

Fotogalerie

losiny/bazen (2).jpg losiny/venku.jpg lazensky_park.jpg losiny/bazen.jpg lobby.jpg losiny/lazen.jpg losiny/masaz.jpg

Dostupné programy

Wellness v termálech, to je správná dávka odpočinku a relaxace, která pomůže Vašemu tělu i mysli. Dopřejte si víc než dovolenou v lázních a nechejte se hýčkat rukama našich profesionálů. Svůj relaxační program si můžete zvolit sami.

Kůže není jen pouhý povrch těla, ale tvoří hranici našeho těla s vnějším světem. Zdravá kůže je předpokladem zdravého organizmu. Chcete svou kůži léčit nebo jen ošetřovat? Losinská termální voda má prokazatelný pozitivní vliv na kůži.

Prevence je nejlepší lék. Nedejte virům šanci. Zvyšte svou obranyschopnost a prospějte celému organismu. Během pobytu v Termálních lázních Velké Losiny Vás čeká komplex relaxace, zdravé stravy a správných životních návyků.

Rehabilitační léčebný program, který Vás zbaví bolesti a poruch pohybového aparátu i důsledků chronického stresu a pracovního přetížení. Základem programu je profesionální individuální rehabilitace, fyzioterapie, corboxyterapie, specializovaná poradna, akupunktura.

Ucelený rehabilitační program vedený lékařem. Cílená lázeňská léčba onemocnění pohybových, neurologických, kožních a onkologických. Samoplátecký program nahrazující komplexní lázeňskou péči. Základem programu je odborná fyzioterapie, reflexní léčba a vodoléčba.

Zimní léčebné pobyty v lázních mají svoji velkou váhu. Jestliže jste se rozhodli v zimním období věnovat péči o svoje zdraví, vyzkoušejte lázně a zjistíte, že více než chemie Vám pomůže síla čistého přírodního zdroje. To že myslíte na svoje zdraví, neznamená, že jste nemocní, ale sázíte na prevenci a posílení imunity .

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely