Lázně Therme Laa

Popis lázní

Na ploše 7 800 m2 Vám lázně Therme Laa nabídnou pestrý svět vody a tepla – počínaje světem termálních lázní s jedinečnými termálními bazény přes jedno z největších a nejexkluzivnějších saunových zařízení v Rakousku až po Vitality Spa s velkou nabídkou příjemných procedur.

Termální svět: Atratktivní vnitřní a vnější bazény s termální vodou (34°C), masážní bazén a bazén se solným roztokem o teplotě 36°C. Luxusní odpočinkovou část tvoří zimní zahrada a asijská odpočinková místnost..

Svět saunování: Exkluzivní svět saunování s hradní saunou, finskou saunou, solnou a královskou parní lázní a aroma saunou vám poskytne teplo a vůně v té nejkrásnější podobě.

Oáza vitality: V oáze vitality se nechte hýčkat od hlavy až k patě prostřednictvím masáží, koupelí, zábalů, kosmetických ošetření a ošetření rukou a nohou.

V letních měsících zde najdete bazén pod širým nebem s rozsáhlými zelenými plochami, pohodlnými lehátky a slunečníky, rozmanité možnosti sportovních, aktivních i relaxačních programů a také letní bar se středomořskou atmosférou.

Umístění

Lázně se nachází hned za hranicemi s Českou republikou nedaleko Hevlína ve vinné oblasti zvané Weinviertel.

Aktivity

cykloturistika, golf, Nordic Walking

Vybavení

bar, konferenční prostory, lobby bar, parkoviště, parní lázeň, relaxační místnost, restaurace, solární louka, tobogán, venkovní nekrytý bazén, vnitřní bazén, zimní zahrada

Fotogalerie

1.jpg 5.jpg Letni bazen.jpg 4.jpg solna parni lazen.jpg
HOT-LINE: 731 495 820