Lázně Teplice nad Bečvou

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 6 727 Kč osoba/6 nocí

Zpříjemněte si nevlídné podzimní počasí pobytem v lázních...Relaxační koupel v přírodní minerální uhličité vodě, hřejivý parafínový či brusinkový zábal nebo provoněná klasická částečná aromamasáž navodí tu správnou atmosféru klidu a pohody. Uvolnit se můžete ve wellness centru, bazénu nebo jen příjemnou procházkou v probarveném lázeňském parku, kterou zakončíte v kavárně se svařeným vínem či grogem a domácím jablečným závinem.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 228 Kč osoba/2 noci

Dopřejte si krátkodobý lázeňský program a vyzkoušejte řadu příjemných procedur doplněných unikátním přírodním zdrojem. Propadnete kouzlu lázeňské relaxace a objevíte její blahodárné účinky.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 747 Kč osoba/3 noci

Nechte se rozmazlit hřejivými procedurami, u nichž si sami můžete vybrat aroma, které provoní vaši pokožku. Na přivítanou vás čeká láhev výborného moravského vína na pokoji a příjemně zrelaxovat můžete v bazénu či wellness centru. 

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 8 575 Kč osoba/7 nocí

Zažijte intenzivní relaxaci a vyzkoušejte řadu velice příjemných léčebných procedur od koupele, vířivé lázně přes masáže až k zábalům. Uděláte dobře nejen svému tělu, ale i duši.

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 8 820 Kč osoba/7 nocí

Léčebný pobyt, který uleví od bolestí kloubů, páteře a neurologických obtíží, využívá příznivých účinků přírodního léčebného zdroje minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého a ve vhodné kombinaci s ostatními léčebnými procedurami působí blahodárně na celé tělo.

Typ programu: Pobyty pro seniory
Cena již od: 8 400 Kč osoba/7 nocí

Pobyt s léčebnými procedurami vhodnými pro seniory. Spolu s příjemnou a pohodovou atmosférou lázní přispěje nejen k relaxaci a dobré náladě. Přírodní uhličitá koupel pozitivně působí na rozšiřování cév a snižování krevního tlaku. Lokální tepelný zábal zmírní příznaky bolestivých kloubů.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 5 895 Kč osoba/3 noci

Jen 4 dny postačí a poznáte u nás celý svět, vůni a chutě všech světadílů. Užijete si téměř rodinné lázně, kde se budete cítit jako doma a přitom navštívíte všechny kontinenty. Příjemný personál, vlídné přijetí a kvalitní profesionální služby. Zvolit si můžete dokonce pokoje v indickém stylu nebo v designu italských Pompejí. Vhodné i pro single, kteří si netroufají procestovat svět.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 6 093 Kč osoba/3 noci

Procestujte celý svět, nasajte vůni dálek a poznejte tajemství relaxace poskytované na různých kontinentech celého světa. K umocnění dojmu zvolte ubytování v pokojích v indickém stylu nebo v designu italských Pompejí. K večeři je pro Vás připravena speciální ochutnávka světového menu.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 820 Kč osoba/4 noci

Krátkodobý léčebný pobytový program zaměřený na osvěžení organismu a regeneraci. Přijďte vyzkoušet atmosféru a vstřícný personál, i během všedních dní si můžete skvěle odpočinout a prožít nevšední chvíle.

Typ programu: Víkendové pobyty
Cena již od: 2 750 Kč osoba/2 noci

Užijte si víkend plný relaxace v příjemném prostředí malebných moravských lázní. Nechte se hýčkat hřejivými procedurami na léčebném pobytu, během kterého poznáte účinky jedinečných uhličitých koupelí i klasické masáže.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 2 828 Kč osoba/2 noci

Příjemné prostředí malebných moravských lázní spojené s relaxačními procedurami ocení každý, kdo hledá alespoň krátký únik od všední reality. Využijte příležitost k rychlé regeneraci a využijte účinků zdejšího léčivého pramene.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 9 415 Kč osoba/7 nocí

Pobyt plný hřejivých a voňavých procedur využívajících léčebné účinky jedinečného přírodního léčebného zdroje - teplické kyselky. Vynikající vyvážená strava v příjemných, takřka rodinných lázních, přispěje k vaší celkové relaxaci a pohodě. Zapomenete na starosti všedních dní, necháte se hýčkat a unášet prožitky hluboké relaxace.

Typ programu: Víkendové pobyty
Cena již od: 3 090 Kč osoba/2 noci

Dopřejte si alespoň krátkodobý lázeňský program a vyzkoušejte řadu příjemných procedur s využitím unikátního přírodního zdroje. Propadnete kouzlu lázeňské relaxace a objevíte její blahodárné účinky.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 978 Kč osoba/2 noci

Nechte se hýčkat a unášet pohodou. Relaxujte a zapomeňte na starosti všedních dní.

Typ programu: Víkendové pobyty
Cena již od: 3 840 Kč osoba/2 noci

Nechte hýčkat Vaši mysl a rozmazlovat Vaše tělo. I víkendový pobyt stačí k načerpání nových sil a energie. Hřejivé procedury a příjemná atmosféra malých moravských lázní Vám navodí pocity harmonie. Zapomenete na starosti všedních dní a budete se unášet prožitky hluboké relaxace.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 620 Kč osoba/3 noci

Milujete alespoň trošku adrenalinu a rádi aktivně odpočíváte? Užijte si léčebný program sestavený na míru mužům. Během pobytu vyzkoušíte nejen procedury s léčebnými účinky, ale i unikátní proceduru v poláriu Arktika o teplotách okolo -120°C. Celkovou pohodu a relaxaci navodí i atmosféra v útulné nekuřácké kavárně s možností bowlingu nebo čas strávený ve wellness centru.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 818 Kč osoba/3 noci

Rádi se necháváte hýčkat, ale zároveň Vás láká zkusit nové věci a chcete zvýšit adrenalin? Vyzkoušejte léčivé účinky zdejšího pramene a unikátní polárium Arktika s teplotou -120°C. Profesionální personál a harmonické lázeňské prostředí Vám poskytnou potřebný relax.

Typ programu: Pobyty pro ženy
Cena již od: 4 620 Kč osoba/3 noci

Alespoň pár dní mít čas jen sama pro sebe Vám dodá energii a zvedne Vaši prestiž. Užijte si léčebný program sestavený na míru ženám. Během pobytu vyzkoušíte nejen procedury s léčebnými účinky, ale užijete si i odpočinek a klid v lázeňském prostředí. Doplňkem ke zdravému životnímu stylu je dietně vyvážená strava s možností výběru. Celkovou pohodu a relaxaci navodí i atmosféra v útulné nekuřácké kavárně s možností bowlingu nebo čas strávený ve wellness centru. Vyzkoušejte sama.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 818 Kč osoba/3 noci

Pár dní vyhrazených jenom pro sebe Vám dodá nejen novou energii, ale pomůže i k navození harmonie a pohody do dalších dnů. Vyzkoušejte blahodárné účinky zdejšího léčebného pramene a nechte se hýčkat profesionálním personálem.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely