Lázně Teplice nad Bečvou

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 2 582 Kč osoba/2 noci

Dopřejte si krátkodobý lázeňský program a vyzkoušejte řadu příjemných procedur doplněných unikátním přírodním zdrojem. Propadnete kouzlu lázeňské relaxace a objevíte její blahodárné účinky.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 797 Kč osoba/3 noci

Nechte se rozmazlit hřejivými procedurami, u nichž si sami můžete vybrat aroma, které provoní vaši pokožku. Na přivítanou vás čeká láhev výborného moravského vína na pokoji a příjemně zrelaxovat můžete v bazénu či wellness centru. 

Typ programu: Pobyty pro seniory
Cena již od: 7 333 Kč osoba/7 nocí

Pobyt s léčebnými procedurami vhodnými pro seniory. Spolu s příjemnou a pohodovou atmosférou lázní přispěje nejen k relaxaci a dobré náladě. Přírodní uhličitá koupel pozitivně působí na rozšiřování cév a snižování krevního tlaku. Lokální tepelný zábal zmírní příznaky bolestivých kloubů.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 4 874 Kč osoba/3 noci

Procestujte celý svět, nasajte vůni dálek a poznejte tajemství relaxace poskytované na různých kontinentech celého světa. K umocnění dojmu zvolte ubytování v pokojích v indickém stylu nebo v designu italských Pompejí. K večeři je pro Vás připravena speciální ochutnávka světového menu.

Typ programu: Speciální pobyty
Cena již od: 4 777 Kč osoba/4 noci

Vyrazte do lázní v nejkrásnějším období v roce a prožijte májovou lázeňskou romanci. Zrelaxujete při celkové uhličité koupeli se solí s aroma růží, svaly uvolníte při klasické masáži s růžovým olejem s rakytníkem a pohodu si užijete také v saunovém světě našeho wellness centra. Osvěžující procházku v rozkvetlém lázeňském parku zakončíte v kavárně u skleničky lahodného vína Zweigeltrebe Rosé podávaného s jahodou. Využijte tento speciální májový pobyt, který můžete spojit se slavnostním oficiálním Otevřením lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 12. května.

Pobyt lze čerpat v období od 1.5.2018 do 31.3.2018

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 2 262 Kč osoba/2 noci

Příjemné prostředí malebných moravských lázní spojené s relaxačními procedurami ocení každý, kdo hledá alespoň krátký únik od všední reality. Využijte příležitost k rychlé regeneraci a využijte účinků zdejšího léčivého pramene.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 182 Kč osoba/2 noci

Nechte se hýčkat a unášet pohodou. Relaxujte a zapomeňte na starosti všedních dní.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 854 Kč osoba/3 noci

Rádi se necháváte hýčkat, ale zároveň Vás láká zkusit nové věci a chcete zvýšit adrenalin? Vyzkoušejte léčivé účinky zdejšího pramene a unikátní polárium Arktika s teplotou -120°C. Profesionální personál a harmonické lázeňské prostředí Vám poskytnou potřebný relax.

Typ programu: Relaxační pobyty
Cena již od: 3 854 Kč osoba/3 noci

Pár dní vyhrazených jenom pro sebe Vám dodá nejen novou energii, ale pomůže i k navození harmonie a pohody do dalších dnů. Vyzkoušejte blahodárné účinky zdejšího léčebného pramene a nechte se hýčkat profesionálním personálem.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely