Lázně Teplice nad Bečvou

Popis lázní

V současnosti lázně Teplice nad Bečvou představují v České republice svým personálním i přístrojovým vybavením špičkové zařízení, které se specializuje na moderní rehabilitaci klientů s počínajícími srdečně-cévními potížemi s důrazem na prevenci vzniku srdečních a mozkových příhod a klientů po kardiochirurgických a invazivních výkonech. V našich lázních se nejedná o klasickou lázeňskou léčbu, kdy se klient pouze pasivně podrobuje tradičním procedurám, ale jde především o aktivní proces intervence do životního stylu člověka s kardiovaskulárními problémy, který na zlepšení svého zdravotního stavu spolupracuje.

Umístění

Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s překrásným pohledem do kotliny, v níž protéká řeka. Lázně jsou vzdáleny asi 35 km od Olomouce a 115 km od Brna.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, minigolf, pétanque, ruské kuželky, stolní tenis, tenis, turistické trasy

Vybavení

bazén s protiproudem, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kosmetika, počítač s připojením na internet, polárium, půjčovna jízdních kol, sauna finská, solárium, tělocvična, tenisový kurt, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

teplice/venku (2).jpg teplice/masaz.jpg teplice/vana.jpg teplice/venku.jpg

Dostupné programy

Zažijte intenzivní relaxaci a vyzkoušejte řadu velice příjemných léčebných procedur od koupele, vířivé lázně přes masáže až k zábalům. Uděláte dobře nejen svému tělu, ale i duši.

Léčebný pobyt zahrnuje léčebné procedury v kombinaci se zdravým pohybem, které uleví nepříjemných průvodním jevům ischemické choroby dolních končetin či diabetické neuropatie dolních končetin. přírodní léčebný zdroj, minerální voda s vysokým obsahem oxidu uhličitého, má velmi pozitivní vliv na prokrvení periferie dolních končetin, zlepšuje metabolismus tkání, které jsou poškozené ischemií a zmírňuje pocity neuropatických projevů.

Léčebný pobyt, který uleví od bolestí kloubů, páteře a neurologických obtíží, využívá příznivých účinků přírodního léčebného zdroje minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého a ve vhodné kombinaci s ostatními léčebnými procedurami působí blahodárně na celé tělo.

Program zahrnuje tři vysoce léčivé kúry (Ovesná kúra, Kúra z Mrtvého moře a BIO regenerační kúra), které samostatně i ve vzájemné kombinaci blahodárně působí nejen na problematickou pokožku, ale mají příznivý vliv i na celé tělo.

Léčebný pobyt je určen klientům, kteří se léčí s vysokým krevním tlakem. Zahrnuje lékařské vyšetření včetně monitorace krevního tlaku přístrojem Holter a řadu léčebných procedur s využitím unikátního přírodního zdroje - minerální vody s vysokým obsahem CO2, která blahodárně působí na krevní tlak a příznivě ovlivňují činnost celého těla. K léčbě přispívá i dietní strava a dostatek pohybové aktivity pod vedením našich odborníků.

Pobyt s léčebnými procedurami nejen pro seniory, který zahrnuje koupel v našem přírodním zdroji, minerální vodě s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Dobře působí na rozšiřování cév a snižování krevního tlaku. Lokální tepelný zábal zmírní příznaky bolestivých kloubů. Pohodová a příjemná atmosféra takřka rodinných lázní přispěje k celkové relaxaci a dobré náladě.

Jen 4 dny postačí a poznáte u nás celý svět, vůni a chutě všech světadílů. Užijete si téměř rodinné lázně, kde se budete cítit jako doma a přitom navštívíte všechny kontinenty. Příjemný personál, vlídné přijetí a kvalitní profesionální služby. Zvolit si můžete dokonce pokoje v indickém stylu nebo v designu italských Pompejí. Vhodné i pro single, kteří si netroufají procestovat svět.

Cenově příznivý léčebný program zaměřený na léčbu srdečně-cévních onemocnění, některých poruch pohybového aparátu, zejména vertebrogenního syndromu a nervových onemocnění. Léčebná kúra je individuálně sestavena na základě lékařských vyšetření a obsahuje 2 léčebné procedury denně.

Krátkodobý léčebný pobytový program zaměřený na osvěžení organismu a regeneraci. Přijďte vyzkoušet atmosféru a vstřícný personál, i během všedních dní si můžete skvěle odpočinout a prožít nevšední chvíle.

Pobyt s 20% slevou

Zpříjemněte si nevlídné podzimní počasí uvolňující lázeňskou relaxací. Nechte se rozmazlovat, hýčkat a pochutnejte si na zdravé gastronomii. Intenzivní prožitek, hřejivé a voňavé procedury s využitím přírodní minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého i léčivých brusinek prospějí Vašemu tělu, pleti i náladě.

Užijte si víkend plný relaxace v příjemném prostředí malebných moravských lázní. Nechte se hýčkat hřejivými procedurami na léčebném pobytu, během kterého poznáte účinky jedinečných uhličitých koupelí i klasické masáže.

Pobyt plný hřejivých a voňavých procedur využívajících léčebné účinky jedinečného přírodního léčebného zdroje - teplické kyselky. Vynikající vyvážená strava v příjemných, takřka rodinných lázních, přispěje k vaší celkové relaxaci a pohodě. Zapomenete na starosti všedních dní, necháte se hýčkat a unášet prožitky hluboké relaxace.

Dopřejte si alespoň krátkodobý lázeňský program a vyzkoušejte řadu příjemných procedur s využitím unikátního přírodního zdroje. Propadnete kouzlu lázeňské relaxace a objevíte její blahodárné účinky.

Nechte hýčkat Vaši mysl a rozmazlovat Vaše tělo. I víkendový pobyt stačí k načerpání nových sil a energie. Hřejivé procedury a příjemná atmosféra malých moravských lázní Vám navodí pocity harmonie. Zapomenete na starosti všedních dní a budete se unášet prožitky hluboké relaxace.

Milujete alespoň trošku adrenalinu a rádi aktivně odpočíváte? Užijte si léčebný program sestavený na míru mužům. Během pobytu vyzkoušíte nejen procedury s léčebnými účinky, ale i unikátní proceduru v poláriu Arktika o teplotách okolo -120°C. Celkovou pohodu a relaxaci navodí i atmosféra v útulné nekuřácké kavárně s možností bowlingu nebo čas strávený ve wellness centru.

Alespoň pár dní mít čas jen sama pro sebe Vám dodá energii a zvedne Vaši prestiž. Užijte si léčebný program sestavený na míru ženám. Během pobytu vyzkoušíte nejen procedury s léčebnými účinky, ale užijete si i odpočinek a klid v lázeňském prostředí. Doplňkem ke zdravému životnímu stylu je dietně vyvážená strava s možností výběru. Celkovou pohodu a relaxaci navodí i atmosféra v útulné nekuřácké kavárně s možností bowlingu nebo čas strávený ve wellness centru. Vyzkoušejte sama.

Léčebný pobyt zaměřen na léčbu srdečně-cévních onemocnění a onemocnění pohybového aparátu. Program zahrnuje lékařská vyšetření a lékařem individuálně sestavený léčebný plán se třemi léčebnými procedurami denně.

Léčebný pobyt je primárně určen pro osoby:

1. trpící onemocněním kardiovaskulárního aparátu jako je např. ischemická choroba srdeční (stavy po infarktu srdečního svalu, hypertenze, ischemická choroba dolních končetin)

2. zdravé s rizikovými faktory jako je například hypertenze bez orgánových změn, metabolický syndrom, hypetlipidemie či nadváha

3. s onemocněním pohybového aparátu, kloubů a páteře

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely