Lázně Sanatorium Miramare Luhačovice

Popis lázní

V komplexu hlavních budov se nachází ubytování, stravovací provoz i všechny léčebné procedury, z dalších služeb je to kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, denní bar, půjčovna jízdních kol, bazén, safe atd. Lázně jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím. Lázeňské zařízení Miramare nabízí svým klientům v příjemném a klidném prostředí odpočinek a hlavně se snaží svými službami přispět k posílení jejich zdraví.

Umístění

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín a má přibližně 7000 obyvatel. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

bar denní, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, parkoviště, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, úschovna jízdních kol, vnitřní bazén, zimní zahrada

Platební možnosti

EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Miramare 1 Miramare 3 Miramare 4 Antoaneta.jpg

Dostupné programy

Netradiční exotické procedury v kombinaci s příjemným lázeňským prostředím navodí pravou relaxaci. Objevte sílu a radost tradičních Jávských masáží vyvíjených po staletí indonéskou kulturou.

Léčebný pobyt je určen lidem, kteří trpí nejrůznějšími zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou a onemocněním pohybového aparátu. Současně je tento léčebný program využíván ke kompletní regeneraci organismu.

Užijte si dovolenou v lázních nejen Vy, ale i Vaše děti. V průběhu Vašich procedur Vaše dítě pohlídáme i zabavíme.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte si blahodárné účinky lázeňských a relaxačních procedur.

Tímto programem chceme pomoci těm, kteří se neubránili vzniku tzv. civilizačních chorob. Právě pro Vás jsme připravili Preventivní program s lázeňskými procedurami, které pomohou předcházet nebo zmírnit možné komplikace způsobené civilizačními chorobami.

Pobyt mimo víkend a státní svátky.

Tento program využijí ženy všech věkových kategorií, které chtějí nejen zregenerovat své tělo a mysl, ale současně zkrášlit a omladit svůj vzhled.

Speciální léčebné procedury nejen pro seniory zaměřené na pohybový aparát a problémy s dýcháním. Během týdenního pobytu načerpáte novou sílu a vitalitu. Tento pobyt se může stát krásným dárkem pro rodiče i prarodiče.

Lázně Luhačovice jsou věhlasné svými minerálními léčivými prameny a tradiční lázeňskou léčbou. Koupele přispějí k relaxaci, masáže uvolní ztuhlá záda, zábal prohřeje Vaše tělo a dýchací cesty osvěží inhalace.

Tímto pobytem Vám chceme dopřát opravdovou pohodu. Nechejte se proto rozmazlovat milým personálem. Spojíte-li klidné prostředí lázní Luhačovice s našimi relaxačními procedurami, porozumíte pravému významu slova wellness.

ICQ: 485-581-844
SKYPE: mojelazne
HOT-LINE: 731 495 820