Lázně Sanatorium Miramare Luhačovice

Popis lázní

V komplexu hlavních budov se nachází ubytování, stravovací provoz i všechny léčebné procedury, z dalších služeb je to kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, denní bar, půjčovna jízdních kol, bazén, safe atd. Lázně jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím. Lázeňské zařízení Miramare nabízí svým klientům v příjemném a klidném prostředí odpočinek a hlavně se snaží svými službami přispět k posílení jejich zdraví.

Umístění

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín a má přibližně 7000 obyvatel. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

bar denní, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, parkoviště, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, úschovna jízdních kol, vnitřní bazén, zimní zahrada

Platební možnosti

EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

miramare/_dbo5107.jpg miramare/_dbo5934.jpg Miramare 4 Antoaneta.jpg miramare/pb262059.jpg

Dostupné programy

Léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou, onemocněním pohybového aparátu a onkologickými onemocněními v remisi. Současně je léčebný program využíván ke kompletní  regeneraci organismu.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských procedur v lázeňksých hotelech MIRAMARE. Pohodová dovolená v nejkrásnějších lázních.

Využijte preventivní lázeňský pobyt v lázeňských hotelech MIRAMARE a posilněte svoji imunitu. Předejděte tak civilizačním chorobám a běžným nachlazením. Darujte svému tělu dokonalou péči v našich lázeňských hotelech.

Udělějte si víkend už od čtvrtka a relaxujte v lázních Luhačovice.

Relaxace v Luhačovicích mimo víkend a státní svátky za výhodnější ceny!

Darujte si zdraví v lázních Luhačovice. Během týdenního pobytu načerpáte novou sílu a vitalitu. Seniorský pobyt v lázeňském hotelu MIRAMARE Luhačovice se může stát krásným dárkem pro rodiče a prarodiče.

Relaxujte od pátku do neděle v lázních Luhačovice a načerpejte novou energii.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely