Lázně Sanatorium Miramare Luhačovice

Popis lázní

V komplexu hlavních budov se nachází ubytování, stravovací provoz i všechny léčebné procedury, z dalších služeb je to kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, denní bar, půjčovna jízdních kol, bazén, safe atd. Lázně jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím. Lázeňské zařízení Miramare nabízí svým klientům v příjemném a klidném prostředí odpočinek a hlavně se snaží svými službami přispět k posílení jejich zdraví.

Umístění

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín a má přibližně 7000 obyvatel. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

bar denní, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, parkoviště, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, úschovna jízdních kol, vnitřní bazén, zimní zahrada

Platební možnosti

EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Miramare 1 Miramare 3 Miramare 4 Antoaneta.jpg

Dostupné programy

Tento program využijí ženy všech věkových kategorií, které chtějí nejen zregenerovat své tělo a mysl, ale současně zkrášlit a omladit svůj vzhled. Svěřte se do rukou našich profesionálů. Nechte se hýčkat a těšte se z výjimečného individuálního přístupu.

Vaše cesta ke zdraví pomocí lázeňských a relaxačních procedur. Uveďte své tělo do dokonalé harmonie a odjiždějte jako znovuzrození.

Netradiční exotické procedury v kombinaci s příjemným lázeňským prostředím navodí pravou relaxaci. Objevte sílu a radost tradičních Jávských masáží vyvíjených po staletí indonéskou kulturou. Oddejte se odpočinku, hýčkání a rozmazlování.

Léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou, onemocněním pohybobového aparátu a onkologickými onemocněními v remisi. Současně je léčebný program využíván ke kompletní regeneraci organismu. Pro maximální efekt léčby doporučujeme min. 14 denní pobyt.

Léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou, onemocněním pohybobového aparátu a onkologickými onemocněními v remisi. Současně je léčebný program využíván ke kompletní regeneraci organismu. Pro maximální efekt léčby doporučujeme min. 14 denní pobyt.

Užijte si dovolenou v lázních Luhačovice nejen Vy, ale i Vaše děti. Čeká Vás opravdový odpočinek, úžasné vodní relaxační centrum a spousta atrakcí pro děti i rodiče.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských a relaxačních procedur. Vyzkoušejte lázně na vlastní kůži a ubytujte se v hotelu VILA ANTOANETA v Luhačovicích a užijte si relaxaci ve vodním relax centru.

Tímto program chceme pomoci těm, kteří se neubránili vzniku tzv. civilizačních chorob. Právě pro Vás jsme připravili Preventivní program s lázeňskými procedurami, které pomohou předcházet nebo zmírnit možné komplikace způsobené civilizačními chorobami.

Speciální léčebné procedury zaměřené na pohybový aparát a problémy s dýcháním. Během týdenního pobytu načerpáte novou sílu a vitalitu. Seniorský pobyt se může stát krásným dárkem pro rodiče a prarodiče. Pro maximální efekt léčby doporučujeme min. 14 denní pobyt.

Týdenní léčebný pobyt s 8 tradičními lázeňskými procedurami. Lázně Luhačovice jsou věhlasné svými minerálními prameny a tradiční lázeňskou léčbou. Koupele přispějí k relaxaci, masáže uvolní ztuhlá záda, zábal prohřeje Vaše tělo a dýchací cesty osvěží inhalace.

Vychutnejte si opravdovou pohodu a nechejte se rozmazlovat profesionálním personálem. Spojíte-li klidné prostředí lázní Luhačovice s našimi relaxačními procedurami, porozumíte pravému významu slova wellness. Dobřejte si kombinaci relaxu, odpočinku, rozmazlování a špičkových služeb a gastronomie.

ICQ: 485-581-844
SKYPE: mojelazne
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely