Lázně Sanatorium Miramare Luhačovice

Popis lázní

V komplexu hlavních budov se nachází ubytování, stravovací provoz i všechny léčebné procedury, z dalších služeb je to kosmetika, kadeřnictví, pedikúra, denní bar, půjčovna jízdních kol, bazén, safe atd. Lázně jsou proslulé svými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím. Lázeňské zařízení Miramare nabízí svým klientům v příjemném a klidném prostředí odpočinek a hlavně se snaží svými službami přispět k posílení jejich zdraví.

Umístění

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části Moravy, na rozhraní Valašska a Moravského Slovácka v okrese Zlín a má přibližně 7000 obyvatel. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Město leží v nadmořské výšce 250 m a je obklopeno Vizovickými vrchy.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

bar denní, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, parkoviště, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, úschovna jízdních kol, vnitřní bazén, zimní zahrada

Platební možnosti

EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

miramare/_dbo5107.jpg miramare/_dbo5934.jpg Miramare 4 Antoaneta.jpg miramare/pb262059.jpg

Dostupné programy

Odbourejte stres v klidném prostředí lázeňského hotelu VILA ANTOANETA, užijte si královskou péči o tělo i duši a nechejte nás, ať se postaráme o Vaše pohodlí.

Tento program využijí ženy všech věkových kategorií, které chtějí nejen zregenerovat své tělo a mysl, ale současně zkrášlit a omladit svůj vzhled. Svěřte se do rukou našich profesionálů. Nechte se hýčkat a těšte se z výjimečného individuálního přístupu.

Vaše cesta ke zdraví pomocí lázeňských a relaxačních procedur. Uveďte své tělo do dokonalé harmonie a odjiždějte jako znovuzrození.

Léčebný pobyt sestavený odborníky je zaměřen na celkovou regeneraci Vašeho organismu. Svěřte se do rukou odborníku a udělejte něco pro své zdraví.

Léčebný pobyt pro ty, kteří trpí různými zdravotními problémy, především onemocněním dýchacích cest, trávicího ústrojí, cévním onemocněním, cukrovkou, obezitou, onemocněním pohybového aparátu a onkologickými onemocněními v remisi. Současně je léčebný program využíván ke kompletní regeneraci organismu.

Opravdový odpočinek v lázeňském prostředí s maximální péčí. Lázeňské a wellness procedury v rodinném prostředí hotelu VILA ANTOANETA Luhačovice.

Objevte kouzlo lázní, relaxujte v péči našich odborníků a vyzkoušejte blahodárné účinky lázeňských a relaxačních procedur. Vyzkoušejte lázně na vlastní kůži a ubytujte se v hotelu VILA ANTOANETA v Luhačovicích a užijte si relaxaci ve vodním relax centru.

Tímto program chceme pomoci těm, kteří se neubránili vzniku tzv. civilizačních chorob. Právě pro Vás jsme připravili Preventivní program s lázeňskými procedurami, které pomohou předcházet nebo zmírnit možné komplikace způsobené civilizačními chorobami.

Udělejte si víkend už od čtvrtka a relaxujte v lázních Luhačovice.

Relaxace v Luhačovicích mimo víkend a státní svátky za výhodnější ceny!

Speciální léčebné procedury zaměřené na pohybový aparát a problémy s dýcháním. Během týdenního pobytu načerpáte novou sílu a vitalitu. Seniorský pobyt se může stát krásným dárkem pro rodiče a prarodiče. Pro maximální efekt léčby doporučujeme min. 14 denní pobyt.

Týdenní léčebný pobyt s 8 tradičními lázeňskými procedurami. Lázně Luhačovice jsou věhlasné svými minerálními prameny a tradiční lázeňskou léčbou. Koupele přispějí k relaxaci, masáže uvolní ztuhlá záda, zábal prohřeje Vaše tělo a dýchací cesty osvěží inhalace.

Relaxujte od pátku do neděle v lázních Luhačovice a načerpejte novou energii.

Vychutnejte si opravdovou pohodu a nechejte se rozmazlovat profesionálním personálem. Spojíte-li klidné prostředí lázní Luhačovice s našimi relaxačními procedurami, porozumíte pravému významu slova wellness. Dobřejte si kombinaci relaxu, odpočinku, rozmazlování a špičkových služeb a gastronomie.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely