Lázně Rajecké Teplice

Lázně Rajecké Teplice > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: Rajče
Hodnocení: 0
Čas: 2016-03-22 19:34:04.23
Dobrý den, zdejší fórum mě zaujalo a inspirovalo k tématu mé bakalářské práce, ve které se snažím hlouběji zmapovat problematiku kvality služeb českých lázní. Ráda bych Vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku, který je hlavním podkladem pro můj výzkum Jelikož většina návštěvníků tohoto fóra má již s návštěvou lázní hodně zkušeností, Vaše odpovědi budou pro mou práci cenným přínosem. Za vyplnění předem děkuji. Dotazník naleznete na umbrela.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=1378
Jméno/Přezdívka: Jarmila Vrbecka
Hodnocení: 10
Čas: 2009-08-26 13:44:55.817
Do lazni R.T. jezdime od r.l970 a prozili jsme vsechny zmeny lazni.Jsme velice spokojeni a lazne bych doporucila vsem,kdo ma rad prirodu a klidnejsi prostredi.Memu bratrovi,ktery je tezce zdravotne postizeny,je na voziku a potrebuje pomoc 24 hodin denne,se stav vzdy vyrazne zlapsi po 3 az 4 tydnech pobytu.Je jen velka skoda,ze pojistovny CR tyto lazne ignoruji.
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely