Lázně Piešťany

Popis lázní

Lázně se rozkládají z větší části na ostrově, ale zčásti zasahují i do centra města Piešťan - jsou svým způsobem samy městem ve městě. Piešťany navštěvují klienti z celého světa již po více než dvě stě let.Vydatné termální a minerální prameny a sirné bahno se staly základem léčby chorob pohybového ústrojí, nervových chorob a nemocí z povolání.Na lázeňském ostrově vyvěrá sirno-uhličitanová, vápenato-hořečnatá mineralizovaná voda o teplotě až 69,5 °G, vydatnosti 45 l/s a těží se sirné bahno. Nalézají se zde také největší a nejmodernější lázeňské domy na Slovensku.

Umístění

Lázně Piešťany se nachází v západní části Slovenské republiky, v Trnavském kraji, v údolí dolního toku nejdelší slovenské řeky Váh.

Aktivity

bowling, cykloturistika, golf, lyžování, plavání, projížďky na koni, rybolov, squash, tenis, turistické trasy

Fotogalerie

l p pp

Dostupné programy

Oblíbený lázeňský pobyt nabízející unikátní piešťanské procedury.

V tomto programu se přírodní síla termální minerální vody střetává s individuálním přístupem, aby spolu vytvořily kombinaci těch nejlepších procedur poskytující unikátní léčebný účinek pro Vaše tělo i duši.

Balíček klade důraz na relaxační účinky jedinečných přírodních termálních zdrojů a společně s výběrem uvolňujících procedur nabízí uspokojující a omlazující zážitek.

Lázeňský pobyt zaměřený na úlevu od bolesti, ostraňování ztuhlosti svalů, zlepšení pohyblivosti a dalších příznaků spojených s onemocněním pohybového systému. Doporučená délka pobytu je 2-3 týdny.

Lázeňský pobyt je určený pro seniory a pro regeneraci jejich těla.

Lázeňský pobyt je zaměřen na redukci hmotnosti formou diety Nutrition Balance a na prevenci onemocnění pohybového aparátu způsobené nadváhou. Doporučená délka pobytu je 3 týdny.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely