Fulltextové hledání

Představujeme

Řadí se k nejpřitažlivějším a nejznámějším lázním celého Slovenska. Jsou zasazeny do zdravých jehličnatých lesů, kdy východní část panoramat obohacuje výhled na mohutné hřebeny Malé Fatry.

Lázně Nový Smokovec

Popis lázní

Základní léčebnou metodou je klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu, spojený s procházkami a lehčími túrami v překrásném prostředí Vysokých Tater. Celková lázeňská péče je založená na využití přírodních léčebných zdrojů v kombinaci s moderními léčebnými a rehabilitačními metodami. Hotelový komplex nabízí nejen kvalitní ubytování v hotelech Palace a Branisko, ale po náročním dni si můžete odpočinout v hotelovém bazénu, wellness centru nebo posedět v příjemné restauraci Svišť. V komplexe se také nachází kongresové centrum, které je vybavené nejmodernější technikou s kapacitou až do 350 míst ve více místnostech.

Umístění

Hotelový komplex se nachází ve významném rekreačním středisku Smokovec, který leží v centrální oblasti Vysokých Tater v nadmořské výšce 1.010 m přímo pod úpatím Slavkovského štítu.

Aktivity

bowling, kulečník/biliard, squash, stolní tenis, tanec, turistické trasy

Vybavení

krytý bazén, prádelna, půjčovna jízdních kol, sportovní hala, squashový kurt/hala, tělocvična, tenisová hala, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

Palace_relax.jpg Klasicka_masazKlasicka_masaz.jpg PrirodaPriroda.jpg
HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely
Výhody

- krásné prostředí Vysokých Tater
- flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce