Lázně Luhačovice

Zobrazeno 1 - 5 z celkově 5 hotelů
Hotel Dům Bedřicha Smetany je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.
Hotel Garni Jestřabí je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu je hostům dána možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.
Exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům je národní kulturní památkou a nejznámější dominantou Lázeňského náměstí v Luhačovicích. Jurkovičův dům je unikátním objektem architektury lidové secese Dušana S. Jurkoviče.

Lázeňský hotel Morava se nachází v centru malebného města Luhačovice. Pro svou moravskou pohostinnost je oblíben lázeňskými hosty, kteří se sem přijíždějí léčit, relaxovat nebo trávit dovolenou.

Lázeňský hotel Palace je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.
HOT-LINE: 731 495 820