Lázně Libverda

Popis lázní

Léčivé prameny jsou známé od 14. století, kdy se minerálce říkalo „Boží voda“. Léčebné procedury zahrnují koupele v přírodní minerální vodě. Zdejší minerální voda je doporučována u pitných kúr. Lázně se specializují na léčení srdečních chorob, především na stavy po infarktu myokardu, léčení hypertenze a stavy po operacích a onemocněních srdce a cév, na léčbu onemocnění pohybového aparátu, nemoci degenerativního původu a stavy po ortopedických operacích.

Umístění

Lázně Libverda se nacházejí v malebném podhůří severního úpatí Jizerských hor ležící v nadmořské výšce 424 m n. m. na pomezí Čech, Německa a Polska ve vzdálenosti 25 km od Liberce.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, minigolf, stolní tenis, tenis, turistické trasy

Vybavení

knihovna, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, sauna finská, solárium, sportovní hala, sportovní hřiště, tělocvična, tenisový kurt, vířivka, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Restaurace_ostrava.jpg Restaurace_Valdstejn.jpg Areal.jpg Kolonada_detail.jpg

Dostupné programy

Potřebujete se odreagovat a načerpat novou energii? Přijeďte si odpočinout do malebných lázní v Jizerských horách.

Pobyt pro 2 osoby

Přijeďte si vyzkoušet 7. nejlepší Singltrek v Evropě. Čeká na Vás přes 80 km upravených cyklostezek, které Vás provedou zdejším krajem a nabídnou tak nejen požitek z jízdy, ale také spoustu krásných zákoutí Jizerských hor. O regeneraci po náročném dni se postará wellness centrum Jizera se svou pestrou nabídkou relaxačních wellness procedur.

23.12.2016 - 2.1.2017 (Vánoce + Silvestr)

Pobyt pro 2 osoby

Vyzrajte na únavu a stres a přijeďte své tělo hýčkat již s předstihem. Báječný odpočinek na Vás čeká právě v lázních.

28.12.2016 - 2.1.2017

23.12.2016 - 28.12.2016

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely