Lázně Jáchymov

Popis lázní

Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje více než 10 let. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus.

Léčebné lázně Jáchymov a.s. mají výjimečné postavení v léčbě chorob pohybového aparátu díky unikátnímu základnímu léčebnému prostředku – radonovým minerálním vodám. Tento přírodní léčebný zdroj s vysokým obsahem radioaktivního plynu radonu, který je zdrojem měkkého alfa záření, má celkový intenzivní účinek na lidský organismus. Samotná léčba formou celotělových vanových koupelí má značný protizánětlivý a analgetický efekt, a přináší tak pacientům dlouhodobou úlevu od bolestí.

Umístění

Západočeské lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém zalesněném údolí na úpatí Krušných hor okolo 20km od světoznámého lázeňského města Karlovy Vary.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, lov zvěře, pétanque, ruské kuželky, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, tenisový kurt, vířivka, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, cestovní šeky VISA, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, faktura, JCB, Maestro, USD, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

Jáchymov 2 Jáchymov 1 Jachymov lazne.jpg

Dostupné programy

Balíček bez ubytování. Vhodné jako dárek.

Týden pro Vaši krásu...

Tento program je vhodný pro pacienty s vážnými zdravotními problémy (např. stavy po úrazech, poraněních a operacích mozku a míchy, hemiparézy a paraparézy cévního původu apod.) vyžadující intenzivní rehabilitaci.
Kapacita tohoto léčení je s ohledem na složení procedur omezena.

Na kole, na lyžích i pěšky. Aktivní pobyt spojený s poznáváním Krušných hor. Program pro dospělé i děti.

Relaxace a odpočinek. Vhodné i pro managery.

Léčebný program je vhodný pro všechny klienty, které trápí bolesti zad a kloubů a nemohou z jakýchkoli důvodů čerpat radonovou léčbu.
Jedná se o plnohodnotný léčebný program.

Wellness pro partnery.

Odpočinek od všedních dnů a pravá víkendová relaxace.

Aby záda nebolela...

Harmonizujte svůj organismus jako celek...

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely