Lázně Harkány

Popis lázní

Začátky lázeňství ve městě Harkány (vyslovuje se Harkáň), které se stává stále známějším, se datují na období před 180 lety. Blahodárné účinky i léčivou sílu zdejších pramenů vyzkoušeli nejdříve dělníci pracující na odvodňování harkánských močálů.Město Harkány i tamní lázně si od té doby právem vysloužily název Mekka revmatiků. Staletá minulost je důkazem toho, že v kategorii léčivých vod s obsahem síry disponuje tato voda téměř jedinečnou léčebnou silou. Bylo dokázáno, že ve formě koupelí je harkáňská voda vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a také v případech nemocí žlučníku a jater.Příznivé klima, čisté ovzduší, klidné okolí, jedinečná léčivá voda města Harkány, výborná vína oblasti Villányu a Siklósu, pozoruhodnosti okolí a gastronomické zážitky dělají zde strávené dny nezapomenutelnými.

Umístění

Toto lázeňské město se středomořským podnebím leží v jihozápadním cípu země, přímo vedle řeky Drávy, která zde tvoří hranici s Jugoslávií (27 km od Pécse a 242 km od Budapešti).

Vybavení

kosmetika, restaurace, sauna finská, solárium, venkovní nekrytý bazén, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

bazeny.jpg lazne.jpg lazne1.jpg wellness.jpg

Dostupné programy

V jižním Maďarsku v lázních Harkány celá desetiletí zkušeností a klinické studie dokazují, že léčba léčivou harkáňskou vodou je natolik účinná, že může zcela osvobodit pacienta od příznaků lupénky.

Nejúžasnější účinek termální vody v Harkányi spočívá v léčbě neplodnosti
Průměrně 44,5 % žen léčených v Harkányi pro neplodnost po zdejší léčbě úspěšně otěhotnělo.
Termální bahenní koupele,  koupele v termální vodě, dostatek odpočinku, fyzikoterapie a zdravotní masáže.
To je tajemství léčby neplodnosti v Harkányi.

Na revma, choroby pohybového ústrojí, poúrazová rehabilitace

Na revma, choroby pohybového ústrojí, poúrazová rehabilitace

Na revma, choroby pohybového ústrojí, poúrazová rehabilitace

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely