Fulltextové hledání

Představujeme

Řadí se k nejpřitažlivějším a nejznámějším lázním celého Slovenska. Jsou zasazeny do zdravých jehličnatých lesů, kdy východní část panoramat obohacuje výhled na mohutné hřebeny Malé Fatry.

Lázně Harkány

Popis lázní

Začátky lázeňství ve městě Harkány (vyslovuje se Harkáň), které se stává stále známějším, se datují na období před 180 lety. Blahodárné účinky i léčivou sílu zdejších pramenů vyzkoušeli nejdříve dělníci pracující na odvodňování harkánských močálů.Město Harkány i tamní lázně si od té doby právem vysloužily název Mekka revmatiků. Staletá minulost je důkazem toho, že v kategorii léčivých vod s obsahem síry disponuje tato voda téměř jedinečnou léčebnou silou. Bylo dokázáno, že ve formě koupelí je harkáňská voda vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a také v případech nemocí žlučníku a jater.Příznivé klima, čisté ovzduší, klidné okolí, jedinečná léčivá voda města Harkány, výborná vína oblasti Villányu a Siklósu, pozoruhodnosti okolí a gastronomické zážitky dělají zde strávené dny nezapomenutelnými.

Umístění

Toto lázeňské město se středomořským podnebím leží v jihozápadním cípu země, přímo vedle řeky Drávy, která zde tvoří hranici s Jugoslávií (27 km od Pécse a 242 km od Budapešti).

Vybavení

kosmetika, restaurace, sauna finská, solárium, venkovní nekrytý bazén, vířivka, vnitřní bazén

Fotogalerie

bazeny.jpg lazne.jpg lazne1.jpg wellness.jpg

Dostupné programy

V jižním Maďarsku v lázních Harkány celá desetiletí zkušeností a klinické studie dokazují, že léčba léčivou harkáňskou vodou je natolik účinná, že může zcela osvobodit pacienta od příznaků lupénky.

Nejúžasnější účinek termální vody v Harkányi spočívá v léčbě neplodnosti
Průměrně 44,5% žen léčených v Harkányi pro neplodnost po zdejší léčbě úspěšně otěhotnělo.
Termální bahenní koupele,  koupele v termální vodě, dostatek odpočinku, fyzikoterapie a zdravotní masáže.
To je tajemství léčby neplodnosti v Harkányi.

Na revma, choroby pohybového ústrojí, poúrazová rehabilitace

Na revma, choroby pohybového ústrojí, poúrazová rehabilitace

Na revma, choroby pohybového ústrojí, poúrazová rehabilitace

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely