Fulltextové hledání

Představujeme

Hotel se nachází na velmi klidném místě, obklopen lesy a loukami, v krásném prostředí turisticky atraktivní oblasti - Terchovské doliny. Lokalitu obklopují Kysucké vrchy a hřebeny Malé Fatry.

Lázně Františkovy lázně

Popis lázní

Františkovy Lázně jsou jedním z pilířů tzv. "Západočeského lázeňského trojúhelníku". Přestože jsou malé, jsou velmi krásné. Jejich poloha blízko hranice se SRN a nedaleko historického Chebu z nich dělá velmi přitažlivou turistickou destinaci. Se svou původní historickou architekturou, parky a vysokou úrovní lékařů a léčebných zařízení patří do kategorie světových lázní. Díky slohové čistotě lázeňského jádra má město statut památkové rezervace. Krásné okolí a parky se přímo nabízejí pro výlety na kole a pěší túry. Návštěvníci mají možnost zahrát si tenis, minigolf či další tradiční lázeňské sporty. Lázeňské domy připravují množství kulturních programů nejen pro své hosty.

 

Umístění

V západočeském městečku s rozvinutou tradicí lázeňství, leží v nadmořské výšce ca. 440 m a mají mírné klima.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, přírodní koupání, spinning, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

autoservis, dětské hřiště, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kasino/herna, kosmetika, krytý bazén, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodí, sauna finská, solárium, sportovní hřiště, tělocvična, tenisový kurt, tobogán, venkovní nekrytý bazén, zahrada/park

Platební možnosti

American Express, Diners Club, Euro Card / Master Card, JCB, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

3 Kolonada.jpg Lazne.jpg Lazne1.jpg

Dostupné programy

Po náročném pracovním týdnu je třeba odpočívat. Nechte naše kuchaře, ať se postarají o Váš žaludek. Dopřejte si uvolňující masáž nebo velmi příjemnou vířivou koupel s perličkou. K tomu všemu si ještě zatančíte.

Je pro Vás i týden příliš dlouhá doba? Pak zkuste třídenní odpočinek s masáží, koupelemi a zábaly. Pobyty začínající v neděli jsou navíc zdarma prodloužené o jeden den. Přijeďte se odreagovat do malebných Františkových Lázní!

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely