Lázeňský hotel ROYAL Mariánské lázně

Popis lázní

Lázeňský hotel a sanatorium ROYAL má všechny atributy k zajištění maximální úspěšnosti léčebných či relaxačních pobytů. Lázeňský hotel Royal zajišťuje komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči pro hlavní indikace léčby v Mariánských Lázních. V nabídce najdeme i různě programově zaměřené rekondičně ozdravné pobyty, pobyty hotelové, prodloužený víkend a pobyty vánoční a silvestrovské.

Umístění

Lázeňský hotel ROYAL se nachází na okraji lesního parku s výhledem na město. Je vzdálen asi 300 m od mariánskolázeňské kolonády.

Aktivity

běžkařské trasy, koncerty, lyžování, projížďky na koni, tanec, tenis, turistické trasy, výlety na lodích, zájezdy

Vybavení

bezbariérový přístup, fitness centrum/posilovna, kosmetika, manikúra, parkoviště, pedikúra, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, tenisový kurt, vířivka, vnitřní bazén, výtah, zimní stadion, zimní zahrada

Platební možnosti

American Express, Diners Club, EUR, Euro Card / Master Card, HolidayPass, Maestro, RelaxPass, USD, VISA, VISA Electron, VitalPass

Pojišťovny

Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

2 royal/masaze.jpg 3 4

Dostupné programy

Prevence syndromu vyhoření. Ideální program pro všechny, kteří cítí fyzické i psychické vyčerpání. Během několika dnů si nejen odpočinete od každodenního pracovního vytížení, ale načerpáte novou energii a vitalitu.Doporučujeme pobyt min. na 2 týdny.

Nechte se hýčkat péčí vskutku královskou. Načerpejte novou energii a odpočiňte si.

Ideální pobyt pro Ty, kteří se chtějí věnovat sobě a především své tělesné schránce. Pobyt je ideálním řešením různých zdravotních problémů.

Vyzkoušejte Relax pobyt v hotelu Royal.Co se Vám vybaví při vyslovení slova relax? Pohoda, klid, odpočinek? Ano, a také ochutnávka lázní pro lázeňské nováčky. To je náš Relax. Přijeďte si užít relaxační pobyt do Mariánských Lázní a vyzkoušet lázeňské a relaxační procedury do hotelu Royal.

Vital wellness pobyt a budete zase fit.V hotelu Royal Vás čeká úžasný odpočinek pro tělo i duši s bohatým wellness programem. Wellness balíček je složený z wellness procedur, optimální výživy a aktivního pobytu pro obnovení vitality. Načerpejte novou energii v klidném a přátelském prostředí hotelu Royal Mariánské Lázně.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely