Lázeňský hotel Olga ****

Popis hotelu

Lázeňský hotel Olga, který byl nově postaven a uveden do provozu v roce 2003, je centrálním léčebným a moderním ubytovacím zařízením jihočeských bechyňských lázní s vlastním balneoprovozem.

Aktivity

cykloturistika, projížďky na koni, ruské kuželky, tenis, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bezbariérový přístup, faxové služby, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kopírování, lékařská služba, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prádelna, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, tělocvična, tenisový kurt, úschovna jízdních kol, vířivka, vnitřní bazén, výstavní galerie, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

olga/pokoj.jpg olga/restaurace.jpg olga/bazen.jpg olga/wellness.jpg

Umístění

Hotel je samotným centrem bechyňských lázní a nachází se přímo v areálu lázeňského parku na okraji města Bechyně.

Popis

Tento lázeňský hotel má kapacitu 328 lůžek. Nachází se v něm dvoulůžkové pokoje ve formě od standartních ubytovacích prostor přes luxusní apartmány až po prezidentské apartmá. Slouží nejen jako ubytovací kapacita pro provoz lázních, ale i jako samotný hotel bez léčebných procedur. V tomto hotelu je striktně zakázáno kouření a domácím zvířatům není povolen vstup.

Vybavení

Kromě celého balneologického provozu se v tomto hotelu nachází i vnitřní bazén a whirlpool, dále pak denní bar a galerie. Patří k němu parkoviště a dá se k němu autem přímo dojet. V tomto hotelu je striktně zakázáno kouření. Domácím zvířatům není povolen vstup.

Další informace

Stravování probíhá v jídelně s obsluhou v sousedním objektu LD Jana (cca 30 m od LH Olga).
HOT-LINE: 731 495 820