Lázeňský dům Praha ****

Popis hotelu

Lázeňský dům Praha byl původně postaven jako hotel Miracle v roce 1902. Hlavní budova je nyní propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, lov zvěře, turistické trasy

Vybavení

bezbariérový přístup, faxové služby, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kopírování, kosmetika, lékařská služba, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, směnárna, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, vířivka, výtah

Fotogalerie

praha 1 praha 2 praha 3 praha 4

Popis

Ubytovací část byla v roce 2001 nákladně renovována a vybavena na komfortní úroveň. V sanatoriu Curie je zajištěna nepřetržitá lékařská služba, komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury, z nichž některé jsou poskytovány i v objektu lázeňského domu PRAHA. Stravování: Snídaně, obědy a večeře se podávají ve třech stylových jídelnách. Domácím zvířatům je vstup povolen.

Vybavení

Lázeňský dům Praha disponuje ubytovací kapacitou 76 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem.

Další informace

Klienti mohou využít služeb hlídaného parkoviště, recepce s nepřetržitou službou, směnárny a v přilehlém sanatoriu Curie knihovny, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry a internetového kiosku. Pro volné chvíle: Klientům jsou k dispozici veškerá společenská zařízení sanatoria Curie a široká nabídka kulturních pořadů a doplňkových služeb ostatních lázeňských zařízení.
HOT-LINE: 731 495 820