Lázeňský dům Kamenné lázně ***

Popis hotelu

Samotná budova byla postavena v roce 1911 v novobarokním slohu. V průběhu let byla několikrát rekonstruována, naposledy v roce 1998. V současnosti poskytují Kamenné lázně veškerou péči, založenou na mnohaletých zkušenostech a tradicích v léčení.

Aktivity

projížďky kočárem

Vybavení

bezbariérový přístup, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kavárna, kopírování, lékařská služba, ostraha, počítač s připojením na internet, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna jízdních kol, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, směnárna, úschovna cenných předmětů, vířivka, výtah, zahrada/park, zavazadlový servis

Fotogalerie

kamenne 2 kamenne 3 kamenne 4 kamenne 1

Umístění

Lázně jsou obklopeny zelení rozlehlého parku.

Popis

Stejně jako v ostatních teplických lázeňských domech, i v Kamenných lázních je hlavní náplní léčení nemocí pohybového ústrojí. Doménou léčebny je doléčování stavů po ortopedických operacích, především po implantacích umělých kloubů. Zcela běžné jsou v současnosti implantace kyčelních a kolenních kloubů, v poslední době také kloubů ramenních. Výsledky pooperační léčby v Kamenných lázních jsou velmi povzbudivé a klientům přinášejí prospěch ve zkrácení doby rekonvalescence a brzkém návratu do běžného života. K tomuto komplexu patří Lázeňský dům Jirásek, který je vzdálen necelých 100 metrů od hlavní budovy. Domácím zvířatům je vstup povolen.

Vybavení

V budově Kamenných lázní je připraveno celkem 46 jedno- a dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, chladničkou, rádiem a TV se satelitními programy. Lázeňský dům Jirásek nabízí 48 jedno- a dvoulůžkových standartně vybavených pokojů.

Další informace

Pokrmy jsou připravovány pod dohledem dietní sestry a jsou doplněny širokou nabídkou zeleninových salátů. Za příplatek nabízíme rozšířený servis stravovacích služeb včetně jídel na objednávku.
HOT-LINE: 731 495 820