Lázeňský dům Elektra ***

Popis hotelu

Lázeňský dům Elektra byl postaven okolo roku 1900 a vznikl spojením dvou původně samostatných budov Elektra a Mignon. Současný moderní ubytovací standard získala budova rozsáhlou přestavbou v roce 2003.

Aktivity

kulečník/biliard, lov zvěře, turistické trasy

Vybavení

faxové služby, kadeřnictví/holičství, knihovna, kopírování, kosmetika, lékařská služba, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna společenských her, směnárna, společenská TV místnost, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, výtah, zavazadlový servis

Fotogalerie

elektra/pokoj.jpg elektra/koupelna.jpg elektra/wellness.jpg

Popis

Budova je propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení. Příjem pacientů lázeňského domu Elektra probíhá v recepci s nepřetržitým provozem sanatoria Curie, v němž mohou klienti využít služeb směnárny, knihovny, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry a internetového kiosku. Parkování je možné na hlídaných parkovištích v areálu lázní. Domácím zvířatům je vstup povolen.

Vybavení

Lázeňský dům disponuje ubytovací kapacitou 88 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem. Léčení: V sanatoriu Curie je zajištěna nepřetržitá lékařská služba, komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury, z nichž některé jsou poskytovány i v objektu lázeňského domu Elektra.

Další informace

Klientům jsou k dispozici veškerá společenská zařízení sanatoria Curie a mohou využít široké nabídky kulturních pořadů a doplňkových služeb, které nabízejí ostatní lázeňská zařízení.
HOT-LINE: 731 495 820