Lázeňský dům Císařské lázně ****

Popis hotelu

Císařské lázně náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích. V budově je umístěna Klinika CLT, vybavená špičkovým lékařským a diagnostickým zařízením. V nedávně době prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí včetně výstavby termálního bazénu.

Aktivity

projížďky kočárem

Vybavení

bar denní, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, nápojový automat, ostraha, parkoviště, pedikúra, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna jízdních kol, restaurace, směnárna, úschovna cenných předmětů, vinárna, výtah

Fotogalerie

císař 2 císař 3 císař 4 císař 1

Umístění

Krásná budova Císařských lázní leží v klidné části města.

Popis

V nedávně době prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí včetně výstavby termálního rehabilitačního bazénu. K Císařským lázním patří depandance Sadové lázně. Základním prostředkem jsou léčivé prameny objevené starými Římany před 2000 lety. Jedná se o jedinečnou přírodní minerální vodu 39°C teplou, hydrouhličitano-sodného typu s obsahem fluoridu a velkým množstvím stopových prvků včetně vzácných kovů. Hosté mohou rovněž využít termální rehabilitační bazén s protiproudem, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami. Součástí nově zrekonstruovaného balneoprovozu je i sauna. K Císařským lázním patří depandance Sadové lázně, která je vzdálená pouhých 50 m od hlavní budovy. K dispozici je 19 dvoulůžkových pokojů, které jsou standardně vybaveny. Zároveň k lázním náleží i Vila Flora, která se nachází v klidné části města, nedaleko lázeňského parku. Součástí vily je vlastní upravená zahrada a garáž.

Vybavení

Hosté Císařských lázní mají k dispozici jedno- a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, chladničkou a TV se satelitními programy. V depandance Sadová je k dispozici 19 standartně vybavených dvoulůžkových pokojů. Kompletně zrenovovaná vila Flora poskytuje exkluzivní ubyto­vání. Disponuje pěti plně vybavenými bytovými jednotkami – obývací pokoje s TV se satelitními programy, hifi soupra­vou, zimní zahradou, vybavené kuchyně s chladničkou, ložnice, koupelny se sprchou, WC a bidetem.

Další informace

Pokrmy jsou připravovány pod dohledem dietní setry a jsou doplněny nabídkou zeleninových salátů dle vlastního výběru. Za příplatek lze nabídnout snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Na přání jsou servírována jídla na objednávku. Velmi oblíbenou mezi lázeňskými hosty je Vinárna v Sadových lázních, kde se pořádají taneční večery.
HOT-LINE: 731 495 820