Lázeňský dům Bertiny lázně

Popis hotelu

Lázeňský dům s rodinnou atmosférou disponuje ubytováním v pokojích různých kategorií i ubytováním v depandacích. Kromě velmi moderních léčebných provozů nabízejí také kvalitní gastronomické služby.

Aktivity

bowling, cykloturistika, squash, tanec, tenis, zájezdy

Vybavení

bar denní, bylinková lázeň, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, parkoviště, pedikúra, perličková lázeň , podzemní garáže, relaxační bazén, restaurace, sauna, solná lázeň, sportovní hřiště, squashový kurt/hala, tenisová hala, tenisový kurt, úschovna jízdních kol, whirlpool, WiFi

Lázně

Fotogalerie

Bertina/masaz.JPG Bertina/pokoj (2).JPG Bertina/pokoj.JPG Bertina/restaurace.JPG Bertina/wellness.JPG

Umístění

Dům se nachází v těsné blízkosti historického centra města, na pravém břehu Zlaté stoky.

Popis

Ubytovací kapacita Bertiných lázní je 192 lůžek v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích a v apartmánech.

Vybavení

Hotel nabízí k ubytování jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie KLASIK, dále dvoulůžkové pokoje kategorie SUPERIOR a apartmány KLASIK a SUPERIOR. Lázně zajišťují pro své hosty také ubytování mimo budovu Bertiných lázní - v tzv. depandantech. Jedná se o ubytování v Třeboňských pensionech a hotelích např. Hotely Zlatá hvězda, Myslivna, Bílý Koníček, pensiony U Míšků, U Bumanů, Pension Siesta aj.

Pokoje KLASIK: jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, lednicí, telefonem, sat. TV včetně programů rádií, bezpečnostní schránkou a WiFi. Některé pokoje jsou k dostání s balkonem nebo terasou.

Pokoje SUPERIOR: jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, lednicí, balenou vodou Bonaquou 1,5 l, telefonem, sat. TV včetně programů rádií, klimatizací, bezpečnostní schránkou, WiFi a župany.

Apartmá KLASIK: dvoupokojové apartmá pro max. 4 osoby. Aparmá je vybaveno obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, bezpečnostní schránkou, telefonem, sat. TV s rádiem, klimatizací, WiFi, župany a balkonem. .

Apartmá SUPERIOR: dvoupokojové apartmá pro max. 4 osoby. Aparmá je vybaveno obývacím pokojem, ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, bezpečnostní schránkou, telefonem, sat. TV s rádiem, klimatizací, WiFi a župany.

Další informace

Bezplatný bezdrátový internet WiFi ve všech pokojích a internetový koutek je pro ubytované hosty zdarma.

Parkování je možné na monitorovaném parkovišti (poplatek 50 Kč/noc na nekrytém stání a 80 Kč/noc na krytém stání).

Procedury uvedené v jednotlivých programech jsou časovány na pondělí - sobotu včetně dne příjezdu a odjezdu. Výměna procedur ve skladbě jednotlivých relaxačních pobytů není možná.

HOT-LINE: 731 495 820