Lázeňský dům Beethoven ***

Popis hotelu

Lázeňský dům Beethoven je součástí historického jádra města. Vznikl architektonickým propojením původních lázeňských domů. Doménou léčby v Lázeňském domě Beethoven je naučit člověka správně žít a předcházet chorobám, to vše v souladu s nejnovějšími poznatky světové medicíny.

Aktivity

projížďky kočárem

Vybavení

bar denní, bezbariérový přístup, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, knihovna, kopírování, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, ostraha, parkoviště, pedikúra, prádelna, půjčovna jízdních kol, směnárna, solárium, úschovna jízdních kol, výtah

Fotogalerie

beethoven 5 beethoven 1 beethoven 2 beethoven 4

Umístění

Lázeňský dům leží v klidné části Teplic obklopen rozsáhlými parky.

Popis

Lázeňský dům Beethoven je specializován především na léčbu pohybového ústrojí, poúrazové stavy, poškození cév, nervů, kostí a šlach. Hlavní léčebnou procedurou jsou termální koupele a pohybová léčba pod vodou. Jsou doplněny dalšími formami hydroterapie, elektroléčbou, magnetoterapií, léčebným tělocvikem, plynovými injekcemi, baheními zábaly, akupunkturou a léčbou medikamenty. Součástí lázeňského domu je rehabilitační termální bazén s protiproudy, podlahovými perličkovými masážemi a bočními masážními tryskami. Novinkou je využití léčby PST – pulsní signální terapie. Restaurace Beethoven zve hosty ke stolu na české i mezinárodní speciality, v nabídce nechybí dietní a vegetariánská jídla. Interiér restaurace poskytuje příjemné prostředí k obchodním jednáním, firemním prezentacím, k pořádání společenských akcí a rodinných oslav.

Vybavení

Hosté mají k dispozici 193 jedno- a dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, chladničkou a TV se satelitními programy.

Další informace

Klientům lázeňského domu slouží prostorná jídelna. Pokrmy jsou připravovány pod dohledem dietní sestry a jsou doplňovány nabídkou zeleninových salátů dle vlastního výběru. Za poplatek lze nabídnout snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Na přání jsou servírována jídla na objednávku. Domácím zvířatům je vstup povolen.
HOT-LINE: 731 495 820