Lázeňský dům Aurora Třeboň

Popis hotelu

Hotel je ubytovacím zařízení Lázní Aurora a disponuje moderně zrenovovaným balneologickým provozem přímo v objektu, ve kterém jsou poskytovány veškeré procedury.

Aktivity

bowling, cykloturistika, kulečník/biliard, pétanque, rybolov, squash, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

dětský bazén, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kosmetika, krytý bazén, manikúra, nákupní středisko, pedikúra, počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, směnárna, solárium, squashový kurt/hala, tělocvična, tobogán, vířivka, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

aurora 1 Pokoj superior.jpg aurora 3 sal.jpg salonek.jpg

Umístění

Toto ubytovací zařízení je součástí komplexu budov, který se nachází na západním okraji města Třeboň.

Popis

Komplex poskytuje svým hostům všechny služby "pod jednou střechou", kromě ubytování, stravování a lázeňských procedur je Vám k dispozici také nově zrekonstruovaná restaurace Harmonie, kavárna, denní bar, bowling, lázeňská prodejna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Po ukončení výstavby wellness centra 7.října.2006 je k dispozici také squash, bowling, sauna, solárium, 25-metrový plavecký bazén a vodní atrakce jako např.  např. divoká řeka, perličková masážní lavice, stěnová hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Vybavení

Ubytovacími možnostmi hotelu jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje kategorie IA (částečně s balkonem) se sprchou, WC, rádiem, lednicí , sat –TV a možností připojení na internet. Pokoje jsou svým vybavení přizpůsobené i handicapovaným klientům.

Další informace

Každý host má možnost využít 1x 30 min. internetu zdarma v internetové místnosti.

Parkování je možné na monitorovaném parkovišti (poplatek 40 Kč/den) nebo na hlídaném parkovišti (poplatek 60 Kč/den). Parkovné není zahrnuto v ceně pobytu, parkovací místo nelze předem rezervovat.

Procedury uvedené v jednotlivých programech jsou časovány na pondělí - sobotu.

HOT-LINE: 731 495 820