Lázeňský dům Aurora Třeboň

Popis hotelu

Hotel je ubytovacím zařízení Lázní Aurora a disponuje balneologickým provozem přímo v objektu, ve kterém jsou poskytovány veškeré procedury.

Aktivity

bowling, cykloturistika, divadlo, koncerty, kulečník/biliard, Nordic Walking, pétanque, rybolov, squash, stolní tenis, tanec, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bazén se slanou vodou, dětský bazén, fitness centrum/posilovna, internet pro hotelové hosty zdarma, kadeřnictví, kavárna, konferenční prostory, kosmetika, krytý bazén, manikúra, nákupní středisko, parkoviště, parní kabina, pedikúra, perličková lázeň , počítač s připojením na internet, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, solná lázeň, squashový kurt/hala, tělocvična, tobogán, vířivka, vodní a saunový svět, whirlpool, WiFi, zahrada/park, zimní zahrada

Lázně

Fotogalerie

aurora 1 Pokoj superior.jpg aurora 3 sal.jpg salonek.jpg

Umístění

Ubytovací zařízení je umístěn v západní části města Třeboň, v klidném prostředí u rybníka Svět.

Popis

Komplex poskytuje svým hostům všechny služby "pod jednou střechou", kromě ubytování, stravování a lázeňských procedur je Vám k dispozici také nově zrekonstruovaná restaurace Harmonie, kavárna, denní bar, bowling, lázeňská prodejna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Po ukončení výstavby wellness centra 7.října.2006 je k dispozici také squash, bowling, sauna, solárium, 25-metrový plavecký bazén a vodní atrakce jako např.  např. divoká řeka, perličková masážní lavice, stěnová hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Vybavení

Hotel nabízí k ubytování jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie SUPERIOR a dále také apartmány KLASIK, PRESIDENT A DELUXE.

Pokoje SUPERIOR: jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatným WC, fénem, lednicí, telefonem, sat. TV s rádiem, župany, bezpečnostní schránkou, WiFi, balenou vodou Bonaqou 1,5 l. Pokoje mohou být s balkonem i bez balkonu.

Apartmá KLASIK: dvoupokojové apartmá pro max. 3 osoby. Aparmá je vybaveno obývacím pokojem a ložnicí, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatným WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, bezpečnostní schránkou, telefonem, sat. TV s rádiem, WiFi, župany a balkonem. .

Apartmá PRESIDENT: třípokojové apartmá pro max. 3 osoby. Aparmá je vybaveno obývacím pokojem, ložnicí a pracovnou, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a vanou, samostatným WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, bezpečnostní schránkou, telefonem, sat. TV s rádiem, DVD, radiomagnetofonem, WiFi, župany, pantoflemi a balkonem. .

Apartmá DELUXE: třípokojové apartmá pro max. 5 osob. Aparmá je vybaveno obývacím pokojem a dvěma ložnicemi, samostatnou koupelnou s vanou a se sprchovým koutem, samostatným WC, fénem, lednicí, varnou konvicí, bezpečnostní schránkou, telefonem, sat. TV s rádiem, DVD, WiFi, klimatizací, župany, pantoflemi a některé i balkonem. .

Další informace

Internetová místnost po celou dobu pobytu zdarma. Bezplatný bezdrátový internet (WiFi) ve všech pokojích.

Parkování je možné na monitorovaném parkovišti (poplatek 50 Kč/noc). Parkoviště na vyložení a naložení zavazadel před hlavní recepcí je zdarma.

Procedury uvedené v jednotlivých programech jsou časovány na pondělí - sobotu.

HOT-LINE: 731 495 820