Lázeňské sanatorium Radium Palace ****

Popis hotelu

Tento neoklasicistní hotelový palác, vybavený veškerým luxusem své doby, byl dostavěn v roce 1912 a patřil k tomu nejlepšímu, co tehdejší Evropa mohla v oblasti lázeňství nabídnout. Nyní poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování.

Aktivity

minigolf, pétanque, ruské kuželky, tenis, turistické trasy, venkovní šachy

Vybavení

bezbariérový přístup, čištění bot, concierge, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kavárna, kopírování, kosmetika, lékařská služba, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, telefonní automat, tenisový kurt, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, výtah, zahrada/park, zavazadlový servis

Fotogalerie

palace/venku.jpeg palace/pokoj.jpeg palace/restaurace.jpeg palace/posezeni.jpeg palace/bazen2.jpeg palace/bazen.jpeg palace/wellness.jpeg

Umístění

Lázeňské sanatorium Radium Palace se nachází v areálu lázní Jáchymov.

Popis

Ke stavbě LS RADIUM PALACE byla ve Vídni v roce 1910 založena akciová společnost, tvořená významnými osobnostmi, v jejichž čele stál hrabě Ernst Sylva Tarrouca. Stavbou byl pověřen známý vídeňský architekt Burian. Celková rekonstrukce a modernizace objektu v letech 1996 - 1997 zvýšila komfort poskytovaných služeb a současně citlivě zachovala osobitý historický ráz této impozantní budovy. Interiéry s původními architektonickými detaily a stylovými mramorovými obklady uspokojí i nejnáročnější klientelu. Domácím zvířatům je zde vstup povolen.

Vybavení

Radium Palace disponuje ubytovací kapacitou 305 lůžek ve čtyřech kategoriích. I.A kategorie: 15 jednolůžkových a 90 dvoulůžkových pokojů, z nichž 8 je bezbariérových. De luxe kategorie: 30 dvoulůžkových pokoojů. Superior kategorie: 18 dvoulůžkových pokojů. Vrcholem nabídky je 6 vysoce komfortních apartmá kategorie Superior Plus. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem.

Další informace

Snídaně, obědy a večeře se podávají v pěti krásných stylových jídelnách. Služby: Klienti mohou využít služeb hlídaného parkoviště, recepce s nepřetržitou službou, směnárny, bazénu, sauny, knihovny, kadenictví, kosmetiky, pedikúry a po konzultaci s ošetujícím lékařem také dobře vybaveného fitness-centra popř. využít nabídky komerčních procedur. Hostům je k dispozici letní terasa s volným výhledem do zahrady, prosklený klimatizovaný lobby bar s bohatou nabídkou občerstvení a velký společenský sál. Milovníky tance potěší stylový taneční bar s živou hudbou. Kulturní pořady a koncerty se konají v koncertním sále s vynikající akustikou.
HOT-LINE: 731 495 820